Сімоне Бароне: біографія

Сімоне Бароне біографія, фото, розповіді - італійський футболіст, півзахисник «Кальярі», чемпіон світу 2006 року

італійський футболіст, півзахисник «Кальярі», чемпіон світу 2006 року

У 2004-2006 роках провів 16 матчів і забив 1 м'яч у складі збірної Італії. Дебютував у збірній 18 лютого 2004 в товариському матчі з командою Чехії в Палермо (2:2). Єдиний м'яч за збірну забив 9 лютого 2005 року в Кальярі в товариському матчі зі збірною Росії (2:0).

У 2006 році, будучи гравцем «Палермо», став чемпіоном світу в Німеччині, На чемпіонаті світу Бароне двічі виходив на заміну - у матчі групового етапу з Чехією (2:0) на 74-й хвилині замість Мауро Каморанезі і в чвертьфіналі з України (3:0) на 68-й хвилині замість Андреа Пірло. Останній матч за збірну провів 15 листопада 2006 року в Бергамо в товариському матчі з Туреччиною (1:1).

Після чемпіонату світу-2006 перейшов до «Торіно», а через 3 роки - в «Кальярі».