Олександр Тришович: біографія

Олександр Тришович біографія, фото, розповіді - сербський футболіст, півзахисник клубу «Металіст»
-

сербський футболіст, півзахисник клубу «Металіст»

Почав займатися футболом у клубі «стиль» з рідного міста Кралєво, пізніше грав за «Мачву». У 2001 році потрапив в бєлградський ОФК. Разом з командою грав у Кубку Інтертото. На початку 2004 року перейшов в луцьку «Волинь», де тренером був Віталій Кварцяний. У чемпіонаті України дебютував 27 березня 2004 у виїзному матчі проти львівських «Карпат» (0:1). З 2005 року по 2006 рік захищав кольори криворізького «Кривбасу».

Потім грав на батьківщині за «Црвену Звезду». У грудні 2007 року підписав контракт на три з половиною роки з харківським «Металістом». Разом з командою виступав у Кубку УЄФА. Взимку 2009 року був відданий в піврічну оренду одеському «Чорноморцю». Влітку 2009 року був відданий в оренду в ужгородське «Закарпаття».

У національній збірній Сербії дебютував 16 серпня 2006 в товариському матчі проти Чехії (1:3), Трішовіч вийшов на початку другого тайму, на 72 хвилині він забив гол у ворота Яромира Блажек. Всього за збірну Сербії провів 5 матчів і забив 1 гол

Одружений. Його батько виступав за команду «Кралєво».

• Чемпіон Сербії (1): 2006/2007
  • Володар Кубка Сербії (1): 2006/2007
  • Бронзовий призер чемпіонату України (2): 2007/2008, 2008/2009
  • Срібний призер чемпіонату Сербії (1): 2007/2008
  • Півфіналіст Кубка України (1): 2008/2009