Тодор Тімонов Іванов: біографія

Тодор Тімонов Іванов біографія, фото, розповіді - болгарський футболіст, лівий півзахисник Махачкалінська «Анжи», колишній гравець молодіжної збірної Болгарії
-

Тімонов - вихованець футбольної школи клубу «Ботев» з Пловдіва, перший свій професійний контракт з головною командою він уклав у 17 років. Контакт був підписаний на 5 років. Перший свій офіційний матч в чемпіонаті Болгарії провів 29 листопада 2003 року в грі проти софійського "Локомотива", в тій зустрічі Тодор замінив Стояна Сеймінскі у другому таймі і провів на полі 5 хвилин. Матч завершився перемогою клубу з Софії з рахунком 1:0. Протягом чотирьох років молодий півзахисник провів у складі «Ботева» 44 матчі (29 у Вищій лізі і 15 у Першій), в яких відзначився 4 м'ячами (1 у Вищій лізі і 3 в Першій). У грудні 2007 він був відданий в оренду до кінця сезону у «Несебр» із однойменного міста. Влітку 2008 року Тімонов повернувся в свій рідний клуб. Роком пізніше він підписав трирічний контракт з софійським ЦСКА, куди перейшов на правах вільного агента.

6 лютого 2010 Тімонов перейшов до російського клубу «Анжі» з Махачкали за 500 000 євро.