Адольф Тейку Камганг: біографія

Адольф Тейку Камганг біографія, фото, розповіді - камерунський футболіст, захисник клубу «Металург»
-

камерунський футболіст, захисник клубу «Металург»

Адольф є вихованцем футбольного клубу «Арсенал» (Яунде). У період зимового підготовчого збору камерунський легіонер 2009 провів кілька матчів у складі молодіжної команди запорізького «Металурга» і справив гарне враження на тренерів резервного складу. На початку лютого 2009 року підписав контракт з «Металургом».

У чемпіонаті України дебютував 21 березня 2009 в матчі «Львів» - «Металург» (1:2). Після другої гри з «Шахтарем», сайт Football.ua включив його в збірну 22 туру. Перший гол забив вже у своєму третьому матчі 12 квітня 2009 року в матчі «Іллічівець» - «Металург» (1:1).

Гравець молодіжної збірної Камеруну (U -21), зазвичай виступає на позиції центрального захисника або опорного півзахисника.

Адольф був запрошений на Чемпіонат світу серед молодіжних команд який проходив у 2009 році в Єгипті. У першому матчі Камерун обіграв збірну Південної Кореї рахунком (2:0). Адольф Тейку вийшов у стартовому складі камерунців та відіграв всі 90 хвилин матчу. У наступному матчі Камерун програв США (4:1).