Пол Слейн біографія, фото, розповіді - шотландський футболіст
-

шотландський футболіст

«Мотеруелл»

Дебют Слейна за «Мотеруелл» відбувся 16 травня 2009 року в матчі шотландської Прем'єр-ліги, де його клуб переміг команду «Гамільтон Академікал» з рахунком 3:0. Пол вийшов на заміну на 86-й хвилині хвилині зустрічі.

У Єврокубках шотландець також вперше вийшов на поле в цьому сезоні - 2 липня він відіграв 2-й тайм матчу «Мотеруелл» - «Лланеллі», що проходив у рамках Ліги Європи, а 23 липня своїм забитим м'ячем і гольовою передачею допоміг своїй команді розгромити албанська клуб «Фламуртарі» 8:1, завдяки чому шотландці пройшли в наступний раунд турніру.