Енцо Енріке Серафіні: біографія

Енцо Енріке Серафіні біографія, фото, розповіді - в Італії виступав під ім'ям Енцо Енріко Серафіні
-

в Італії виступав під ім'ям Енцо Енріко Серафіні

Енріке Серафіні почав кар'єру в клубі «Палестра Італія», у складі якого дебютував 15 квітня 1923 року в матчі з «Корінтіансом», в якому його клуб програв 0:1. Серафіні виступав за «палестру» ще 9 років. Він виграв у складі клубу два чемпіонату штату Сан-Паулу. У цей період футболіст склав разом з Пепе і Гольярдо одну з найвідоміших полузащітних ліній в історії клубу. Останній матч за «палестру Італію» Енріке зіграв 6 червня 1931, в ньому його команда обіграла «Ференцварош» 5:2. Всього за цей період Серафіні зіграв в команді 188 ігор (123 перемоги, 30 нічиїх і 35 поразок) і забив 11 голів.

У 1931 році Серафіні був проданий в італійський клуб «Лаціо», сказавши, що грав за клуб, який був для нього ідеальним, але через фінансові труднощі змушений прийняти пропозицію італійців. Там бразилець дебютував 20 вересня в матчі з «Торіно», в якому «бьянкочелесті» програли 1:3. У наступні 4 сезону півзахисник залишався одним з основних гравців команди. Він провів у «лаціале» 4 сезони, зігравши в 97 іграх і забивши 1 м'яч. Останній матч за клуб Енріке зіграв 2 червня 1935 року, в ньому «Лаціо» обіграв «Амброзіні-Інтер» 4:2.

Після оголошення загального військового призову у зв'язку з прийдешньою італо-ефіопської війною Серафіні, колишній оріунді , а тому мав паспорт громадянина країни, повернувся на батьківщину, де провів два сезони у «палестрі».

Міжнародна кар'єра

У складі збірної Бразилії Серафіні дебютував 24 червня 1928 в матчі проти «Мозервелла» (5:0). 24 лютого 1929 бразильці обіграли з рахунком 4:2 уругвайський клуб «Рампла Хуніорс», а один з м'ячів забив Енріке. Єдиний офіційно визнаний ФІФА матч Серафіні провів 1 серпня 1930 проти Франції (3:2). Всього за збірну він провів 5 матчів і забив 1 гол.