Бруно Сенна Лалл: биография

Протягом чотиритижневого перерви в серії GP2 між етапами в Монако і у Франції, Сенна прийняв участь у третьому етапі Ferrari Challenge Trofeo Pirelli European на трасі Сільверстоун 9 і 10 червня 2007 року. Керуючи F430 в уїк-енді, присвяченому 60-річчю Ferrari, Сенна виграв обидві гонки, стартуючи з поула. Причиною участі в цій серії стала необхідність розуміння цієї траси, яка після слідувала в календарі GP2.

У Сільверстоуні з-за помилки в п'ятничній кваліфікації Сенна стартував на останньому 26-му місці. Після чудового старту він зміг фінішувати на 11-му місці. У спринті він також не зміг заробити очок і фінішував десятим. Після поганий кваліфікації на Нюрбургринзі Сенна стартував 16-м, але опинився на дев'ятому місці після першого піт-стопу. Проте йому був виданий штраф проїзд через піт-лейн після того, як він залучив до зіткнення Адама Керролла і фінішував всього-лише 15-м. Недільна гонка завершилася після аварії на першому колі. В обох гонках в Угорщині він фінішував за межами першої десятки з-за поганих налаштувань боліда. В основній гонці в Туреччині він знову не зміг набрати очок. Тим не менш, Сенна фінішував шостим у спринті і набрав очки вперше після Франції. У Монці Сенна фінішував на високому четвертому місці після старту чотирнадцятим. Стартуючи п'ятим у спринті, Сенна провів чудовий старт, вирвавшись на друге місце, проте після контакту з Лукою Філіппі, що викликав надлишкову обертальність, Сенна фінішував третім. У Спа Сенна встановив хороший темп у практиці і показав третій час в кваліфікації. Але через зіткнення на стартовій решітці йому довелося стартувати 22-м і битися, щоб скоротити відставання. Але гонку він завершив в бар'єрі з покришок. Стартуючи із задніх рядів у спринті, Сенна фінішував восьмим і залишив Бельгію без окулярів. В кінці сезону в іспанській Валенсії, в основній гонці Бруно не фінішував, а в спринті стартував дев'ятнадцятого і приїхав до фінішу чотирнадцятим. У цілому, це був позитивний сезон для Сенни, який завершив сезон у межах топ-10 з однією перемогою і трьома подіумами, виступаючи всього третій рік в серіях з відкритими колесами.

Сенна змінив команду на сезон 2008, перейшовши в iSport International, де його напарником став Карун Чандхок. Також він взяв участь з командою в сезоні 2008 GP2 Asia. На другому етапі в Стамбулі Сенна збив вибіг на трасу собаку. Підвіска боліда Сенни була пошкоджена в інциденті, змусивши його зійти. Сам Сенна обійшовся без травм, у той час як собака загинула. Сенна виграв основну гонку в GP2 в Монте Карло. Вперше за п'ятнадцять років на першому рядку в Монако виявилася прізвище Сенни. Це також вивело його на першу позицію в особистому заліку, а на другій позиції був став згодом чемпіоном сезону Джорджо Пантано.

Перші контакти з командами Формули-1

Вперше Бруно Сенна випробував болід Формули -1 17-19 листопада 2008 року на тестах команди Honda в Барселоні, на автодромі Каталунья. Його завданням стало ознайомлення з болідом Honda RA108 і його системами, перед тим як перейти до повноцінної програмі, під час якої команда могла оцінити його успіхи, технічні навички і здатність працювати з великою кількістю людей в команді.

Незважаючи на це, Сенна до кінця триденних тестів був вже в 0.3 секунди від постійного пілота Honda Racing F1 Дженсона Баттона. 5 грудня 2008 Honda оголосила про відхід з Формули-1 через економічну кризи. Шанси на дебют в сезоні 2009 року різко зменшилися. Очікувалося, що якщо команда зможе знайти покупця до старту сезону в березні, то Сенна стане другим пілотом команди. Однак команда переуклала контракт з Рубенсом Баррікелло.