Айртон Сенна да Сілва: биография

У ході сезону 1987 року у Сенни встановилися добрі відносини з компанією «Хонда», і коли в кінці сезону строк контракту Сенни з командою «Лотус» закінчився, він був запрошений до команди «Макларен», яка також використовувала мотори «Хонда ».

Кар'єра в McLaren

У 1988 році Сенна опинився в« Макларені », де його напарником став Ален Прост, на той час дворазовий чемпіон світу. Так було покладено початок жорсткої конкуренції між ними, кульмінацією якої стали декілька гоночних інцидентів за участю цих двох пілотів. У сезоні 1988 року на частку цієї пари припало 15 перемог з 16 (тільки Гран-прі Італії виграла команда «Феррарі»), з яких 8 належало Сенні та 7 - Просту. У чемпіонаті Прост набрав більше очок вцілому, але в той час у залік чемпіонату йшли лише 11 кращих результатів, тому чемпіоном у підсумку став Сенна.

nВ наступному сезоні 1989 року конкуренція ще більше загострилася, що перейшло у постійну боротьбу на трасі і психологічну війну поза нею. Типовим епізодом цієї боротьби стало, Гран-прі Німеччини, де Простий і Сенна боролися за перше місце протягом всієї гонки; виграв її Сенна. Чемпіоном став Прост після інциденту в передостанній гонці на трасі в Судзукі, коли Сенна спробував здійснити важкий обгін, їх машини зіткнулися, видовищно зачепившись один за одного. Цей маневр з боку Сенни був дуже ризикованим, і багато хто потім критикували його за цю спробу. У той же час визнавалось, що це місце на трасі було практично єдиним, де обгін був можливий, і якби Сенна не спробував це зробити, то чемпіонський титул абсолютно точно дістався б Просту. Деякі вважають також, що в зіткненні був винен Прост, бо не побажав пропустити Сенну, коли той вже фактично обігнав його по внутрішній траєкторії. Сенна зміг повернутися в бокси, змінити передній спойлер і продовжити гонку, вигравши їх, проте після перегонів він був дискваліфікований. Сенна публічно заявив, що в цьому епізоді він «був грубо пограбований», що викликало санкції з боку FIA - Сенну оштрафували на велику суму і тимчасово позбавили ліцензії на участь в гонках Формули-1. До початку наступного сезону Сенна, заплативши штраф і вибачившись перед FIA, повернув собі ліцензію.

Перед сезоном 1990 року Прост пішов до команди «Феррарі», пояснивши це тим, що в «Макларені» віддавали перевагу Сенні. Але доля чемпіонату знову вирішувалася в передостанній гонці на тій же трасі в Судзукі, і знову боротьба йшла між Простом та Сінний. Їх машини знову зіткнулися, цього разу в першому повороті після старту, і обидва вибули з гонки. До цього моменту більше очків було у Сенни, і він став чемпіоном. За даними телеметрії, Сенна навіть не спробував загальмувати перед зіткненням. Багато хто вважав, що це була помста Просту за зіткнення річної давності, і критикували Сенну за неспортивну поведінку. Сенна спочатку не визнавав явну справедливість цієї версії, але і не дуже намагався спростувати її; рік потому в інтерв'ю перед початком Гран-прі Японії 1991 року він визнав, що спровокував зіткнення навмисно, і знову звинуватив FIA у тому, що чемпіонський титул 1989 року у нього відібрали.

У сезоні 1991 року основна боротьба точилася між Сінний і Найджелом Менселлом, що виступав за «Вільямс». Сенна виграв чотири гонки на початку сезону, у наступних перегонах успіх був на боці Менселла. До кінця сезону йшла рівна боротьба, але на Гран-прі Японії Менселл вилетів з траси і втратив шанси у боротьбі за чемпіонство. Сенна закінчив сезон перемогою у достроково зупиненої гонці в Австралії і став чемпіоном утретє.