Сабрі Сариоглу: біографія

Сабрі Сариоглу біографія, фото, розповіді - турецький футболіст, правий захисник і півзахисник
-

турецький футболіст, правий захисник і півзахисник

Сариоглу є випускником академії клубу «Галатасарай», після чого підписав контракт з командою, і до цих пір виступає за стамбульців. Спочатку він провів кілька сезонів за резервну команду, після чого в 2003 Фатіх Терім, викликав його в основну команду. Дебютував ж Сабрі за основну команду в травні 2003 року проти «Трабзонспора», з тих пір закріпився в основі клубу, і є одним з улюбленців фанатів. За 8 років він встиг стати 3-разового чемпіоном Туреччини. Його козир - це швидкість і витривалість, своє прізвисько «Швидкий Гонсалес» він отримав після карколомної проходу в 70 метрів, в результаті якого він забив м'яч, сталося це в матчі проти «Бурсаспора» наприкінці 2006 року.

Грає у збірній з 2006 року, був покликаний в неї все тим же Терімом. Дебютував Сабрі 7 жовтня 2006 в матчі проти збірної Угорщини в кваліфікації Євро-08, вийшовши у стартовому складі, він відіграв всі 90 хвилин, Туреччина перемогла 1-0. На Євро-2008 Сариоглу відіграв чотири матчі (проти Португалії, Чехії, Хорватії та Німеччини), награвши 300 хвилин, 1 гольову передачу і 2 жовті картки.