Сантьяго біографія, фото, розповіді - іспанський футболіст, півзахисник, гравець клуб «Вільярреал» і збірної Іспанії
-

іспанський футболіст, півзахисник, гравець клуб «Вільярреал» і збірної Іспанії

Клубна

Санті починав грати у футбол в академії астурійського клубу «Ов'єдо». У віці 17 років він опинився в «Вільярреалі», де грав спочатку в дублі. 30 листопада 2003 Касорла дебютував і в основній команді, зігравши одну хвилину в матчі з «Депортиво» (1:0).

У сезоні 2004-2005 Касорла був уже гравцем основи, в 2005 році він також дебютував в Лізі Чемпіонів, де «Вільярреал» дійшов до півфіналу.

7 липня 2006 Касорла перейшов до «Рекреатіво» за 600 тис євро, підписавши чотирирічний контракт. «Вільярреал» зберіг можливість викупити гравця за 1,2 млн євро. 27 серпня Санті дебютував у матчі з «Мальоркою» (1:1). Півзахисник провів у «Рекреатіво» сильний сезон, після закінчення якого отримав титул футболіста року в Іспанії за версією «Don Balon». Гра Санті допомогла команді, що тільки вийшла до Прімери зайняти в ній 8-й рядок.

Добре зарекомендував себе Касорла знову став потрібний «Вільярреалу» і той скористався пунктом в контракті про можливе повернення. У першому після повернення сезоні Санті знову показав хорошу гру і став важливою частиною підсумкового успіху команди (2-е місце в Прімері). Півзахисник забив 5 м'ячів і безліч разів асистував нападаючим «Вільярреала» Джузеппе Россі і Ніхат.

26 вересня 2008 Касорла заявив, що ним цікавиться мадридський «Реал», проте переходити туди він не захотів: «У футболі є багато інших речей, крім гри за "Реал". Немає сумнівів, що це велика команда, але і в "Вільярреалі" мене все влаштовує. Я молодий і тут я можу зростати як гравець ».

У квітні 2009 року Санті отримав травму малої гомілкової кістки в матчі з« Альмерією ». За прогнозами він повинен був пропустити півроку, але відновлення пройшло швидше. Незабаром, однак, низка травм Касорли продовжилася. У жовтні він отримав травму хребта, через яку не грав 2 місяці, трохи пізніше - травму м'яза стегна. Під час реабілітації від цього пошкодження гравець прооперував грижу, що відсунуло відновлення ще на півтора місяця. У результаті Касорла провів тільки 24 матчі в сезоні 2009-2010 і не взяв участь у чемпіонаті світу.

Міжнародна

Касорла починав виступи за національну команду з молодіжної збірної під керівництвом Іньякі Саес. Санті грав у квваліфікаціонних матчах до Афінської Олімпіади проти команди Італії. Півзахисник зіграв у першому матчі команд, замінивши на 77-й хвилині Хав'єра Арісменді. Кваліфікуватися на турнір іспанці не змогли.

31 травня 2008 Санті дебютував у дорослій збірній в товариському матчі з Перу (2:1). Кілька місяців потому Касорла та іншої недавній дебютант збірної Серхіо Гарсія були несподівано включені в список з 23-х футболістів, обраних для участі в чемпіонаті Європи. Касорла і Гарсія витіснили зі складу досвідчених Хоакіна і Альберта Рієру. Тренер збірної Луїс Арагонес пояснив, що головним фактором вибору між Санті та Рієра була краща функціональна готовність першого.

На самому першості Касорла виходив на заміни у всіх 3-х матчах групового етапу і грі плей-офф з Італією. Санті, що з'явився на полі на 113 хвилині, вніс свій внесок у перемогу команди, реалізувавши післяматчевий пенальті. Ще 25 хвилин півзахисник зіграв у фінальному матчі з Німеччиною, що приніс іспанцям першого за 44 роки перемогу в європейській першості.

19 листопада 2008 Санті забив перший м'яч за національну команду, вразивши ворота Чилі (3:0). У 2009 році півзахисник грав на другому в кар'єрі великому міжнародному турнірі - Кубку Конфедерацій, де провів 5 матчів, в 4-х з них виходячи на заміну і завоював бронзові медалі.

До чемпіонату світу 2010 року Касорла підійшов не в кращій формі, пропустивши значну частину сезону через травми. Гравець був включений в попередній список кандидатів на поїздку в ПАР, але в основну заявку не потрапив.