Рубен Мікаел Фрейташ та Рессурейсан: біографія

Рубен Мікаел Фрейташ та Рессурейсан біографія, фото, розповіді - португальський футболіст, півзахисник, який виступає за клуб «Порту»
-

португальський футболіст, півзахисник, який виступає за клуб «Порту»

Народився і виріс на Мадейрі, вихованець місцевого футболу. Дорослу кар'єру розпочав у клубі «Уніан да Мадейра» в одній з нижчих ліг португальських, поступово закріпився в основному складі команди, всього провів за клуб більше 100 ігор протягом приблизно п'яти років. У 2008 році перейшов в клуб вищої португальської ліги «Насьональ», де виступає по теперішній час. У сезоні 2008/09 молодий півзахисник був гравцем основного складу, провівши 26 ігор і забивши в них 4 м'ячі, а його клуб у цьому сезоні посів 4-е місце і отримав право грати в Лізі Європи УЄФА. В кінці серпня 2009 року «Насьональ» почав боротьбу за цей європейський трофей. У раунді плей-офф команді Рубена протистояв «Зеніт» із Санкт-Петербурга. У першому, домашньому матчі португальці перемогли з рахунком 4:3, Рубен Мікаел забив один з м'ячів. У матчі-відповіді «Зеніт» повів у рахунку в першому таймі завдяки голу Фатіха Текке, потім петербуржці упустили велику кількість гольових моментів, і на останніх хвилинах матчу, коли справа йшла до перемоги петербуржців і їх виходу в наступну стадію за рахунок більшого числа голів на чужому полі, Рубен Мікаел забив гол у результаті контратаки, скориставшись помилкою голкіпера зенітовского Каміла Чонтофальські. Матч завершився з рахунком 1:1, і за сумою двох ігор «Насьональ» пройшов у груповий етап розіграшу трофея.

У середині січня 2010 року перейшов в «Порту», ??підписавши контракт на 4,5 року, сума трансферу склала 3 млн євро.

Рубен Мікаел провів 4 матчі за збірну Португалії для гравців віком до 21 року та 1 матч за другу збірну країни, голів у цих іграх не забивав.