Марко Ройс: біографія

Марко Ройс біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»
-

німецький футболіст, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»

Марко народився в Дортмунді і тому починав грати в клубах свого міста. До 14 років займався у «Пост Дортмунд», потім перейшов до головної команди міста - «Боруссію». після досягнення 17 років перейшов до «Рот-Вайсс» з Альона, щоб отримувати ігрову практику. Так як «Рот-Вайсс» також був зацікавлений в гравцеві, Марко зміг завоювати місце в основному складі. Провівши шість матчів за другу команду і забиваючи в кожному другому з них, отримав добрі відгуки про свою гру і був узятий в основну команду на постійній основі. 29 вересня 2007 дебютував за команду в Регіоналліге в домашньому матчі 12-го туру проти одноклубників з Оберхаузен. Матч закінчився поразкою з рахунком 1:3, Марко ж на 66-й хвилині замінив Гровера Гібсона. Всього у свій перший сезон за "Рот-Вайсс» зіграв 16 матчів і забив 1 м'яч, чим допоміг команді вийти в другу Бундеслігу.

25 травня 2009 підписав чотирирічний контракт з менхенгладбахської «Боруссією». 9 серпня 2009 дебютував у Бундеслізі в гостьовому матчі першого туру проти «Бохума», який закінчився внічию 3:3. На 70-й хвилині матчу Марко вийшов на поле, замінивши Каріма Матмура. Всього в першому своєму сезоні в Бундеслізі зіграв 33 матчі і забив 8 м'ячів.

Грав у молодіжній збірній Німеччини. 11 серпня 2009 дебютував у ній в матчі проти молодіжної збірної Туреччини. У травні 2010 року був викликаний в основну збірну Німеччини для підготовки до товариського матчу зі збірної Мальти, але участь у поєдинку так і не прийняв.