Олександр Михайлович Бабак: біографія

Олександр Михайлович Бабак біографія, фото, розповіді - український футболіст, воротар клубу «Суми»

український футболіст, воротар клубу «Суми»

У 1998 році почав виступати за «Факел» з Варви, клуб виступав у другій лізі. Потім грав в аматорському чемпіонаті за київську «Оболонь-2». З 2001 року по 2002 рік перебував у складі «Системи-Борекс». Влітку 2002 року перейшов в бориспільський «Борисфен». У команді в основному виступав в «Борисфені-2». 14 березня 2004 дебютував у Вищій лізі в домашньому матчі проти криворізького «Кривбасу» (2:1), в цьому матчі Бабак пропустив гол з пенальті на 53 хвилині від Сеада Салаховіча.

Взимку 2005 року перейшов у сімферопольську «Таврію», де головним тренером був Олег Федорчук. У «Таврії» Бабак зіграв всього 1 матч у Кубку України 13 серпня 2005 року проти «Газовик-ХГД» (0:4). У січні 2006 року отримав статус вільного агента. Потім грав за азербайджанський «МКТ-Араз», отримав громадянство Азербайджану.

Влітку 2006 року перейшов у ФК «Львів», клуб виступав у Першій лізі. Взимку 2007 року перейшов в алчевську «Сталь». У команді дебютував 7 квітня 2007 у матчі проти дніпропетровського «Дніпра» (3:1), на 7 хвилині Бабак пропустив гол з пенальті від Сергія Назаренко. За підсумками сезону 2006/2007 «Сталь» посіла останні 16 місце і вилетіла з вищої ліги. 14 января2011 року перейшов до Сум

• Срібний призер Першої ліги Україна (1): 2002/2003
  • Переможець Другої ліги Україна (1) : 2001/2002
  • Срібний призер Другої ліги Україна (2): 1997/1998, 2000/2001