Кума Ельхадж Бабакар: біографія

Кума Ельхадж Бабакар біографія, фото, розповіді - сенегальський футболіст, нападник «Фіорентини»

сенегальський футболіст, нападник «Фіорентини»

Кар'єра

Бабакар почав свою кар'єру у футбольній академії клубу «рель» у своєму рідному місті Тієс. У 2007 році Кума переїхав до Італії, приєднавшись до клубу «Пескара». Через рік молодого нападника придбала «Фіорентина». У грудні 2009 року він почав тренуватися з основною командою. Бабакар дебютував за основу в матчі 1 / 8 фіналу Кубка Італії проти "К'єво". У першому ж своєму матчі він зумів відзначитися, зробивши рахунок 2:2. А коли Адріан Муту забив переможний третій гол, Бабакар був замінений на свого товариша по молодіжній команді Федеріко Карраро. У Серії А Бабакар дебютував у матчі з «Лаціо» в 26-му турі, замінивши на 58-ій хвилині Маріо Болатті. У своєму другому матчі в Серії А Бабакар вийшов на 57-ій хвилині, і вже через три хвилини взяв участь у гольовій комбінації. На останній хвилині матчу він віддав гольову передачу на Стевана Йоветіч, який зробив рахунок 3:1 на користь «Фіорентини». Наступний матч для Бабакар вийшов ще більш вдалим: вийшовши на заміну, він забив свій перший гол у Серії А, увійшовши в історію як наймолодший гравець, коли-небудь забивав на цьому змаганні.