Абель Ресіно Гонсалес біографія, фото, розповіді - іспанський футболіст і тренер
-

іспанський футболіст і тренер

Кар'єра

Абель Ресіно - вихованець клубу «Толедо». Він почав свою кар'єру в основному складі команди в 1979 році. Через рік він перейшов до клубу «Сьемпосуелос». Там Ресіно виступав два роки. У 1982 році він перейшов у другий склад клубу «Атлетіко Мадрид», де провів 4 сезони, після чого був викликаний до першого складу «Атлетіко». Ресіно дебютував у прикладі 12 квітня 1987 року в гостьовому матчі з «Реал Мурсія», виграний «Атлетіко» з рахунком 2:1. У першому сезоні Ресина нечасто виходив на поле, але в наступні роки завоював позицію номер 1 у воротах «матрацників».

У 1991 році Ресіно виграв Кубок Іспанії, а також завоював друге місце в чемпіонаті країни. У тому ж сезоні Ресіно став рекордсменом чемпіонату, не пропускаючи 1255 хвилин, з 25 листопада 1990 року (матч з «Мальоркою», де Ресіно пропустив на 31-й хвилині; поразка «Атлетіко» 0:1), по 17 березня 1991 року ( матч зі «Спортингом», де Ресіно пропустив на 45-й хвилині; перемога «Атлетіко» 3:1). За цей період Ресина не пропускав протягом 14-ти турів. У тому ж році Росина став кращим голкіпером чемпіонату Іспанії. У наступному році Ресіно виграв свій другий Кубок Іспанії, але в боротьбі за Трофей Самори програв Франсіско Буйо. У 1995 році Ресіно перейшов до клубу «Райо Вальєкано», де і завершив кар'єру.

Завершивши кар'єру гравця, Ресіно став тренером. Він почав роботу в «Атлетіко», спочатку як тренер воротарів і спортивний директор, а в сезоні 2004-2005 він працював другим тренером. У 2005 році Ресіно очолив клуб «Сьюдад де Мурсія». Він зайняв з цим клубом 4-е місце в Сегунді, до останнього туру борючись за вихід до Прімери. У сезоні 2006-2007 Ресіно тренував «Леванте», якому допоміг зберегти місце у Примері, вигравши в останньому турі у свого колишнього клубу, «Мурсії». Але в наступному сезоні Росина пропрацював лише 7 турів, у яких клуб програв 6 разів, включаючи поразка в останньому турі з рахунком 0:3 від «Сарагоси». 11 червня 2008 Ресіно очолив «Кастельон». 3 лютого 2009 Ресіно пішов з «Кастельона», щоб замінити Хав'єра Агірре на посаді тренера «Атлетіко Мадрид». З цим клубом він досяг 4-го місце в Примері, після чого контракт з ним був продовжений. 23 жовтня того ж року Ресіно був звільнений зі свого поста після великої поразки в Лізі чемпіонів від «Челсі».