Аділь Рамі: біографія

Аділь Рамі біографія, фото, розповіді -
-

Клубна

Першим клубом Аділя став «Етуаль Фрею Сен-Рафаель», в який він потрапив в 1994 році у віці 9 років. Незважаючи на велике бажання Рамі займатися футболом професійно, йому доводилося грати тільки у вільний час від роботи в міській ратуші, в якій працювала його мати. У сезоні 2003/04 Аділь дебютував на аматорському рівні в матчах за свій клуб у четвертому дивізіоні Франції. У тому сезоні він взяв участь у 4 матчах першості, а вже в наступному році на його рахунку було 24 гри, а його клуб зумів фінішувати в середині турнірної таблиці.

Перед початком сезону 2005/06 Рамі став грати на позиції центрального захисника. Спочатку він виступав в атакуючій лінії, але з причини травми одноклубника, якого Аділь називає своїм кращим другом в той час, тренери вирішили спробувати його в захисних порядках команди. Ця перестановка виявилася успішною, і Рамі став основним захисником клубу, взявши участь в 30 матчах у тому сезоні, а «Фрею» втретє поспіль закінчив турнір у середині таблиці. У середині того сезону Аділь був викликаний на перегляд клубом «Лілль». Після тижневого стажування у професійному клубі, яку сам Рамі описував як «складну», Аділь був запропонований його перший аматорський контракт в «Фрею» на скромну суму в 10, 000 ?.

Після свого переїзду в «Лілль» Рамі був відправлений у резервний склад клубу, яким керував Паскаль Планк, тренер, який за словами самого Аділя дав йому прекрасний шанс рости в професійному плані. У своєму першому сезоні в складі резервістів «Лілля» Рамі взяв участь в 27 матчах, а його клуб посів за підсумками турніру 3 місце, що стало кращим результатом серед резервних складів професійних клубів. За 2 місяці до закінчення сезону 2006-07 Аділь був вперше викликаний Клод Пюель в основний склад клубу. 19 травня 2007 Рамі дебютував в чемпіонаті Франції в матчі проти «Осера», вийшовши на поле в стартовому складі на звичній позиції центрального захисника. Через тиждень Аділь знову зіграв з перших хвилин у матчі проти «Ренна». 4 червня Рамі підписав свій перший професійний контракт, уклавши трирічну угоду з клубом до 2010 року. Відразу після цього він став постійним гравцем основного складу, отримавши в команді футболку з номером «23».

Перед початком сезону 2007-08 Клод Пюель оголосив про те, що Рамі стане основним центральним захисником поряд з капітаном команди Грегорі Таффоро. У матчі відкриття сезону проти «Лорьян» Аділь вийшов у стартовому складі, покинувши поле на 69-й хвилині у результаті травми зв'язок коліна. Рамі повернувся на поле лише через 3,5 місяці, у листопаді 2007 року. Після цього Аділь взяв участь у всіх матчах «Лілля» в тому сезоні за винятком однієї гри в Лізі 1. На превеликий жаль для команди, «Лілль» в тому році зайняв тільки 7-е місце, в одному кроці від путівки до Європи. Відразу після закінчення сезону Рамі продовжив свій контракт з клубом ще на 2 роки.

Сезон 2008-09 знову почався для Аділя невдало - у матчі проти «Нансі» він отримав червону картку вже в доданий до гри час. 18 листопада 2008 Рамі забив свій перший гол на професійному рівні. Це було в матчі з «Ліоном», який завершився внічию 2:2. У наступному місяці Аділь знову зумів відзначитися у матчі проти «Марселя». Той матч також закінчився з рахунком 2:2. 1 лютого 2009 на 59-й хвилині матчу з «Бордо» Аділь забив гол, який міг принести «Ліллю» перемогу. Тим не менш, 8 хвилин потому Йоанн Гуркюфф зумів звести матч до нічиєї 2:2. У четвертий і останній раз в сезоні Рамі відзначився в заключному матчі року проти «Нансі», внісши значний внесок в підсумкову перемогу своєї команди з рахунком 3:2. Ця перемога підвела підсумок під успішним сезоном, який приніс клубу підсумкове 5-е місце. Цей результат дозволив «Ліллю» взяти участь у кваліфікаційному турнірі щойно створеної Ліги Європи.