Агнешка Радванська Рома: биография

На US Open Радванська пробивається до четвертого кола (попутно вибивши з турніру чинну чемпіонку Марію Шарапову) , де поступається Шахар Пеєр з Ізраїлю. У жовтні доходить до чвертьфіналу в Цюріху (обігравши Шахар Пеєр і Даніелу Хантухову), але там програє Жустін Енен - ??4-6, 2-6.

2008

Агнешка відзначилася на старті сезону виходом у чвертьфінал Australian Open (попутно обігравши Надію Петрову і Світлану Кузнєцову), де поступилася Даніела Хантухова зі Словаччини}, причому той турнір став пам'ятним для польського тенісу ще й тим, що вперше відразу дві спортсменки з цієї країни дійшли до 1 / 8 дорослого одиночного турніру Великого Шолома.

У лютому Радванська виграла свій другий одиночний титул на змаганнях WTA, перемігши в Паттайя, потім дійшла до півфіналу на турнірі 1-ї категорії в Досі, де її обіграла тільки майбутня переможниця турніру Марія Шарапова. У одиночному рейтингу досягає двадцятки найсильніших.

Весняний вояж на північно-американський континент приніс участь у чвертьфіналі супертурніру в Індіан-Уеллсі.

Грунтовий сезон пройшов без особливих успіхів - 4 турніри поспіль (з Амелія-Айленда по Рим) Агнешка завершувала в третьому колі, але напередодні головного старту цієї частини сезону їй вдається виграти свій третій одиночний титул - у Стамбулі переможена в фіналі Олена Дементьєва. На Ролан Гаррос її виступ завершаетcя в четвертому колі, де сильніше виявляється сербка Олена Янкович 6-3, 7-6 (3).

Трав'яний сезон продовжив серію вдалих виступів польської спортсменки - у Істбурне, пройшовши одну за одною Віржіні Раззано, Жіселу Дулко, Маріон Бартолі і Надію Петрову, вона вперше підкорює турнір 2-ї категорії. На Уїмблдоні, обігравши (зокрема) Світлану Кузнєцову, доходить до чвертьфіналу, де поступається Серені Вільямс. Американка встановила своєрідний рекорд - вона стала першою тенісисткою, яка обіграла обох сестер з Польщі на одному турнірі (раніше, у другому колі, її жертвою виявилася Уршула).

Перед відльотом на Олімпіаду Агнешка відзначилася півфіналом в Стокгольмі, поступившись майбутній переможниці турніру - Каролін Возняцкі з Данії. У рейтингу Радванська піднімається на дев'яту позицію.

Візит до Пекіна був швидкоплинний: в одиночці довелося завершити змагання у другому раунді після поразки від Франчески Ск'явоне, а в парі і ще раніше - вже на старті попалися шості сіяні турніру - сестри Бондаренко.

На US Open Агнешка в четвертий раз за сезон виходить до четвертого кола турніру Великого Шолома, де її зупиняє Вінус Вільямс - 6-1. 6-3.

Щодо невдалий фініш сезону (чвертьфінал в Токіо і півфінал в Лінці) не дозволив відібратися на підсумковий турнір У Досі безпосередньо. Але там їй все ж вдалося зіграти: Ана Іванович знялася з останнього матчу групи по хворобі та Агнешка отримала свій шанс - Світлана Кузнєцова була повалена 6-2 7-5. Рік завершився на мажорній ноті.

За підсумками сезону Агнешка опинилася на десятому місці в одиночному рейтингу, вигравши 3 титулу.