Ален Марі Паскаль Прост: биография

1981-1983: Renault F1

• Основна стаття Рено (Renault)

«Рено» в ті роки позиціонувала себе як національна французька команда. Французькі мотор, шасі, шини (Michelin), масло (Elf) і, звичайно ж, пілоти. Молодий і перспективний французький гонщик, яким був Прост, був для «Рено» як не можна до речі. Його партнером став Рене Арну, який проводив у Формулі-1 свій третій сезон.

Крім того, «Рено» першою з усіх «стаєнь» Формули-1 стала використовувати турбомотори, чиє перевагу в потужності був дуже значним. Проте слабкою стороною «Рено» в ті роки завжди залишалася надійність, і численні сходи пілотів цієї команди через проблеми з технікою стали притчею во язицех для всього формульного паддока. У 1981-му Прост зумів фінішувати лише шість разів, але при цьому щоразу на подіумі. Одне третє місце, два других та три перемоги, в тому числі дебютна на домашньому Гран-прі Франції в Діжоні. За підсумками сезону Прост зайняв в чемпіонаті 5-е місце, лише сім очок поступившись чемпіону Нельсону Піке.

Сезон 1982 почався для Алена Проста перемогою на Гран-Прі Південної Африки. Потім він фінішував третім у Бразилії, але після дискваліфікації Піке і Росберга Прост піднявся на вищу сходинку п'єдесталу. Проте розвинути успіх своєї Просту не вдалося - за весь сезон француз лише двічі зумів знову опинитися на подіумі. Обидва рази це відбувалося на його домашніх трасах - на Гран-прі Швейцарії, проходив у Діжоні, Простий поступився Росбергу, а на Гран-прі Франції в Ле-Кастелло - своєму партнерові Рене Арну.

Це був перший дубль команди Рено, але разом з тим саме ця гонка визначила догляд Арну з команди. На Поль Рікар Арну взяв поул, але команда попросила його дати виграти Просту, якщо обидва «Рено» будуть йти першим-другим, і попереду буде він. Рене погодився. Так і сталося - два «Рено» лідирували, і попереду був Арну. Простий не тиснув на нього, вірячи в те, що партнер стримає слово. Але Рене проігнорував нагадування з боксів, а коли Простий зрозумів, що Арну не збирається виконувати обіцяне перед стартом, було вже надто пізно. Рене виграв, Простий прийшов другим.

На Гран-прі Німеччини під час останньої тренувальної сесії під дощем сталося зіткнення між Простом і лідером чемпіонату Дідьє Піроні на Феррарі. У результаті аварії співвітчизник Проста отримав важкі травми і змушений був закінчити кар'єру гонщика. Кажуть, саме цей епізод сильно вплинув на Алена, після чого француз став більше замислюватися про безпеку їзди і про розважливості, що врешті-решт і сформувало академічний стиль водіння Професори Проста.

1982 Сезон Ален Прост завершив 4 - м, знову не так далеко від чемпіона. Кеке Росбергу француз програв всього 10 очок. Але вже в 1983-му Прост мав усі шанси виграти чемпіонат. Напружена тестова робота, виконана Простому для «Рено» у міжсезоння, дала свої плоди - надійність машини стала значно вище. А взятий другим пілотом американець Едді Чівер (це був перший в "Рено" гонщик не француз) анітрохи не зазіхав на статус Олена Проста як першого пілота. У 1983-му «Рено» з Аленом Простом вперше всерйоз боролося за особистий і командний залік, розглядаючись при цьому як головний фаворит сезону. Але і тут їх чекало розчарування. Хоча після Гран-прі Австрії отримав 4 перемоги в сезоні Прост за 4 етапи до кінця чемпіонату мав досить солідний заділ від перейшов в «Феррарі» Арну, іншого пілота «Феррарі» Патріка Тамбе і Нельсона Піке за кермом «Бребема», але два сходу Проста в Нідерландах та Італії дозволили його суперникам максимально наблизитися до нього. Перед Гран-прі Південної Африки, останньою гонкою сезону, Простий все ще очолював загальний залік, випереджаючи Піке і Арну на 2 і 8 очок відповідно. Але в Кьяламі француза підвів трубоприводи, і обережного Піке вистачило фінішу на третій позиції, щоб виграти другу чемпіонську корону. Прост відстав у чемпіонаті на 2 очки і зайняв друге місце. Кубок конструкторів пішов у «Феррарі». Ален Прост був виставлений своєю командою в ролі цапа-відбувайла. У «Рено» разом забули весь той величезний внесок, який вніс Простий в розвиток команди, і вже через два дні після гонки розірвали з ним контракт. За іншою версією, машина фінішував третім Піке мала очевидні порушення технічного регламенту. Команді Рено необхідно було подати протест із цього приводу в FIA. Але французька команда не хотіла, щоб чемпіонський титул дістався їй у такий спосіб і протест подавати не стала. Це так само стало причиною розбіжностей Проста з керівництвом команди. Через що почалася цькування Прост разом з родиною навіть переїхав із Франції до Швейцарії. А на сезон 1984 року він підписав контракт з «Маклареном».