Руслан Валерійович Пименов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, нападник

російський футболіст, нападник

Клубна

Вихованець СДЮШОР московського «Торпедо». Виступав за московські команди «Торпедо-ЗІЛ» (1998) та «Локомотив» (1999-2004, 2005), французький «Мец», (2005, 2006), «Аланію» (2005). З 2007 року по 2009 рік - гравець московського «Динамо».

У 2000 році став кандидатом на отримання професійної російської футбольної премії «Стрілець» у номінації «Надія».

У 2001 році був заявлений «Локомотивом» для участі в Лізі чемпіонів під 25-м номером.

У 2005 році Руслан був заявлений за «Локомотив» 5 липня. 8 липня він відіграв перший тайм за дублюючий склад «Локомотива» у матчі проти «Спартака» (тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Локомотива» - гол забив Іван Старков, але матч «Локомотив» програв - 3:4), а вже наступного дня вийшов на поле на 82-й хвилині матчу основних команд і знову не забив, але «Локомотив» виграв - 2:1. Цей матч став останнім для Руслана в основному складі «Локомотива», хоча він забив гол з пенальті у наступному своєму матчі за дубль - проти «Москви» 22 липня, відкривши рахунок, і був замінений після першого тайму («Локомотив» програв і тайм - 1:2, і весь матч - 2:4), більше того, перед матчем наступного туру проти ЦСКА, що відбувся 30 липня, вболівальники «Локомотива» вивісили на стадіоні «Локомотива» в Москві банер на підтримку Руслана, вимагаючи випустити його на поле. «Локомотив», втім, виграв той матч - 3:2, а Руслан не потрапив навіть у запас «Локомотива». Потім Руслан відіграв другий тайм у матчі дублюючих складів «Рубін» - «Локомотив» - 0:1 (матч відбувся 5 серпня, а єдиний гол був забитий Миколою Жиляєва, коли Руслан був на полі), але після цього вже не грав і за дублерів , а 31 серпня був отзаявлен з «Локомотива».

За словами Піменова, керівники «Меца», де він провів першу половину 2005 року, хотіли залишити Руслана в команді і на другу його половину. «Мец» вів переговори з «Локомотивом» протягом двох місяців, розглядаючи варіант не тільки оренди, але і викупу трансферу гравця, проте у результаті Руслан був відданий в оренду владикавказької "Аланії", де і грав до кінця року. У 2006 році Руслан все ж повернувся до «Мец» і відіграв там ще півроку - втім, безуспішно, знову не забивши жодного м'яча, як до цього в "Меці» і «Аланії». «Мец» вибув з вищого ешелону французького футболу за три тури до кінця чемпіонату і в підсумку посів останнє місце в першості, а Руслан повернувся в розташування «Локомотива» в середині червня 2006 року і спочатку тренувався з дублем, але так і не був заявлений для участі в чемпіонаті, хоча до кінця контракту залишалося ще півроку. На «Локомотив» Руслан образи не тримав, принаймні в середині 2005 року, визнаючи, що, мабуть, сам недопрацьовували на тренуваннях, якщо не потрапляв в «Локомотиві» навіть в запас.

У 2009 році, ще будучи на контракті в московському «Динамо», перебував на перегляді в «Хімках», але не був прийнятий в команду.

У збірній

За збірну Росії зіграв 4 матчі. За олімпійську збірну Росії зіграв 1 матч. Учасник чемпіонату світу 2002 року.

Був у заявці юнацької збірної Росії на чемпіонаті Європи 1998 року, який пройшов у квітні в Шотландії, де збірна Росії не вийшла з групи, зайнявши останнє місце після нічиїх з командами Ізраїлю (1: 1) і Хорватії (0:0), а також поразки від Україною (1:2). Виходив він на поле в цих матчах - поки не вдалося встановити.