Рафаел Перейра да Сілва біографія, фото, розповіді - більш відомий як Рафаел або Рафаел да Сілва

більш відомий як Рафаел або Рафаел да Сілва

Ранні роки

Рафаел народився в Петрополисі, який знаходиться приблизно в годині їзди від Ріо-де-Жанейро. Він почав грати у футбол з 5 років. Рафаел і його брат-близнюк Фабіо грали у футбол в командах п'ять на п'ять чоловік. Їх помітили скаути «Флуміненсе», які запропонували їм пограти за клуб. Близнюки погодилися і віці 11 років переїхали в тренувальний центр «Флуміненсе», де вони тренувалися і проживали.

Клубна кар'єра

Рафель почав футбольну кар'єру в бразильському клубі «Флуміненсе», за який він грав на молодіжному рівні. Рафаеля і його брата Фабіо зауважив влітку 2005 року на юнацькому турнірі в Гонконгу Ліс Кершоу, який в той момент очолював молодіжну академію «Манчестер Юнайтед». Керівництво «Манчестер Юнайтед» домовилося про перегляд близнюків у Манчестері в 2005 році. Незабаром після цього з близнюками зустрівся скаут лондонського «Арсеналу», який запропонував їм перегляд у Лондоні без дозволу «Флуміненсе», однак їхня мати відмовила їх від цього. Також з близнюками спілкувалися скаути мадридського «Реала», коли футболісти перебували на міжнародних зборах.

Рафаел і Фабіо прийняли рішення про перехід в англійський клуб «Манчестер Юнайтед», і в лютому 2007 року вони підписали контракти з клубом. Близнюки переїхали в Манчестер в січні 2008 року, але не могли виходити на поле до досягнення ними віку 18 років у липні 2008 року. Рафаел дебютував за клуб у товариському матчі проти «Пітерборо Юнайтед» 4 серпня 2008 року. Яскрава, швидкісна гра Рафаеля в матчі з «Пітерборо» була тим більш дивна, що Рафаель, як і його брат не грали протягом цілого року. Після матчу Алекс Фергюсон назвав гру Рафаела «сенсаційної»: «Молоді футболісти зіграли фантастично, а правий захисник Рафаель став для мене просто сенсацією», - сказав сер Алекс після матчу в інтерв'ю MUTV. - «Я думаю, він став для нас справжнім відкриттям. Рафаель не грав цілий рік, а сьогодні провів на полі всі 90 хвилин. Його брат Фабіо зіграв 45 хвилин і також діяв дуже добре, так що ми по-справжньому задоволені їхнім внеском у гру. Ви знаєте, у футболі так буває. Іноді трапляється так, що зірки виходять з маленьких крупиць. Я думаю, сьогодні ввечері ми отримали докази, що до нас прийшли дуже гарні футболісти».

Рафаел був включений до заявки клубу на сезон 2008/09 і отримав футболку з номером «21». Він дебютував в офіційних зустрічах за команду в матчі Прем'єр-ліги проти «Ньюкасла» 17 серпня 2008 року, який завершився з рахунком 1:1. 23 вересня 2008 Рафаел вперше вийшов на поле в стартовому складі «Юнайтед» у матчі третього раунду Кубка Футбольної ліги проти «Мідлсбро». 30 вересня Рафаел вийшов у стартовому складі клубу в матчі проти «Ольборга» в Лізі чемпіонів і провів вражаючий матч, створюючи загрози данцям своїми атакуючими проходами і двома хорошими ударами, але на 66-й хвилині був змушений залишити поле через травму.

18 жовтня 2008 Рафаел дебютував у стартовому складі клубу у Прем'єр-лізі в матчі проти «Вест Бромвіч Альбіон», що завершився з рахунком 4:0 на користь «Юнайтед». Свій перший гол за «Юнайтед» Рафаел забив у гостьовому матчі з «Арсеналом» 8 листопада 2008 року на 89-й хвилині, потужним ударом відправивши м'яч у лівий кут воріт. Матч закінчився поразкою «червоних дияволів» з рахунком 2:1. 19 квітня 2009 в півфінальному матчі Кубка Англії проти «Евертона» Рафаел і його брат-близнюк Фабіо вперше разом вийшли на поле в стартовому складі клубу. «Юнайтед» програв у цьому матчі по пенальті з рахунком 4:2.