Мілош Павлович: біографія

Мілош Павлович біографія, фото, розповіді - сербський автогонщик

сербський автогонщик

Картинг

Гоночна історія Мілоша почалася влітку 1991 у віці 9 років. Всього через рік він став дворазовим чемпіоном Югославії з картингу. У нього було бажання показ свій талант на міжнародній сцені, в 1993 він переїхав до Італії, де найкраще в світі розвинений картинг. У самому першому сезоні Мілош став регіональним чемпіоном Італії, також заробив друге місце в Зимовому Кубку.

У 1994 він став віце-чемпіоном Європи в Бразі (Португалія). У Португалії він став володарем поул-позиції і встановив рекорд траси. він виграв всі кваліфікаційні гонки і пре-фінал.

Після цих перегонів, популярний картинговий журнал "Vroom" опублікував статтю про Мілоше. Журналіст Анжело Нарди написав у вступі наступне:

"Наші невтомні пошуки чемпіонів тривають. Цього разу ми маємо намір порушувати спокій Павловича, талант, який з'явився в нашому чемпіонаті зовсім недавно. Навіть не дивлячись на його біографію, яка вже повна гонками і перемогами, його величезний потенціал ще повністю не розкритий. І це лише питання часу. У Бразі він повністю показала свої здібності, 'Мілош Чудовий ' явився. "

На світовому чемпіонаті в Італії, він був квалфіцірован другим. Він виграв передфінальна гонку і посів третє місце в основній.

Мілош Павлович заробив міжнародну автоспортивну славу в 1996, коли він став наймолодшим в історії переможцем гонки "Трофей Айртона Сенни" до Японії. У цій гонці Джорджо Пантано прийшов другим, услід за ним був Дженсон Баттон. Коли 30,000 глядачів висловлювали овації переможцю. Мілош сказав наступне: "Це найцінніша моя перемога, але також одна з найскладніших. У фінальній гонці я стартував п'ятим і повним рішучості перемогти. Я провів чудовий старт, і половину гонки утримував друге місце. Лідирував Джорджо Пантано, я вирішив слідувати за ним аж до останнього кола. І в мене це добре вийшло! "

Глава команди Мілоша, відомий інженер" Rotax "Мауро Вілья, виступив з такою заявою:" Мілош обіграв найкращих гонщиків світу, щоб ви могли цінувати свої успіхи самі по собі. Крім того, він був наймолодшим гонщиком на старті, і тепер ясно, яким буде його майбутнє. "

Пізніше він отримав запрошення від Міжнародної Автомобільної Федерації (ФІА) на участь у гонці в Парижі, де кращі картингові гонщики боролися з пілотами Формули-1.

Формула-Воксхолл

Протягом 1997 він провів тести в різних формульних серіях він закінчив школу гонщиків Джима Расселав Формулі-Воксхолл в Англії. Він виграв гонку в Донінгтон Парку і почала нову фазу своєї кар'єри.

У 1998 Павлович вирішив взяти участь у юніорському чемпіонаті Формули-Воксхолл у Великобританії. Тим не менш, через брак фінансів він провів 12 з 16 гонок в сезоні. У цієї однієї з-за найскладніших серій такого роду він завершив сезон на 10 місці. Він показував результати з четвертого по восьме місце.

У 1999 Мілош вирішив провести ще один сезон в британському чемпіонаті Формули-Воксхолл, де він втратив кличку "Юніор". Він заробив дві поул-позиції, дві перемоги і три інших фінішу на подіумі. Він втратив свій чемпіонський титул через проблеми з коробкою передач на трасі Тракстон. Це була єдина гонка в якій Мілош не фінішував і не зміг заробити не єдиного очка. Сезон завершив на четвертому місці з 109 очками.