Філліп: біографія

Філліп біографія, фото, розповіді - шотландський футболіст, півзахисник

шотландський футболіст, півзахисник

Ігрова практика

Виступав за клуби «Мотеруелл» (1990-1994, 2004-2007), «Селтік» (1994-1999), «Шеффілд Уенсдей» ( 1999-2003). За збірну Шотландії провів 1 матч в 1994.

Раптова смерть

Як повідомила преса, капітан футбольного клубу «Мотеруелл» Філ О'Доннелл помер в лікарні після суботнього матчу чемпіонату Шотландії.

У ході останніх хвилин зустрічі з командою «Данді Юнайтед», що завершилася перемогою «Мотеруелла» з рахунком 5:3, 35-річний О'Доннелл планував піти на заміну, коли футболіст, забивши гол, побіг розділити цю подію з вболівальниками клубу на трибунах і впав на газон стадіону. Його намагалися привести до тями протягом п'яти хвилин, після чого відвезли на швидкій до лікарні. Пізніше смерть півзахисника підтвердив власник клубу Білл Дікі.

«З ним сталася різновид колапсу», - повідомив наставник «Мотеруелла» Марк Макгі, додавши, що не здогадувався про стан футболіста і хотів замінити його, щоб «поберегти до середовища », коли у команди запланований наступний матч.

Племінник О'Доннелла Девід Кларксон, також гравець« Мотеруелла », забив у цій зустрічі два м'ячі і був замінений двома хвилинами після того, як з його дядьком сталося нещастя . «Девіда сильно налякала природа колапсу, і ми вирішили його замінити», - зазначив Макгі.