• Мікст: 1 місце (2-й етап у складі команди)
  • Рупольдинг, Німеччина n
    • Естафета: 1 місце (2 - й етап у складі команди)
    n

2008/2009 рр..

За результатами Кубка світу з біатлону 2008/2009 (включаючи чемпіонат світу в південнокорейському Пхенчхані) Магдалена Нойнер зайняла 4 місце в загальному заліку, набравши 891 очко. Відставання від володарки Великого кришталевого глобуса Хелени Йонссон і зайняла друге місце з тією ж кількістю очок (952) Каті Вільхельм (Юнссон стала володаркою Кубка світу з результатами порівняння додаткових показників) склало 61 очко, а від зайняла третє місце Тури Бергер - 3 очки. Крім того, за підсумками сезону Нойнер стала володаркою Малого Кубка світу в заліку індивідуальних гонок.

• Естафета: 1 місце (4-й етап у складі команди)
    n
  • Пхенчхан, Південна Корея (чемпіонат світу) n
    • Естафета: 2 місце (2-й етап у складі команди)
    n
  • Естерсунд, Швеція n
    • Індивідуальна гонка: 3 місце
    n
  • Хохфільцен-II, Австрія n
    • Естафета: 1 місце (3-ій етап у складі команди)
    n
    • Гонка переслідування: 1 місце
    n
  • Ванкувер, Канада n
    • Спринт: 2 місце
    • Естафета: 1 місце (2-й етап у складі команди)
    n

2009/2010 рр..

Перший етап у сезоні, що проходив у шведському Естерсунді, Магдалена змушена була пропустити через хворобу, тому звіт її виступів ведеться з другого етапу, що проходив в австрійському Хохфільціне. Виступ Магдалени в Австрії не можна визнати вдалими - спринт і проходила за його підсумками гонка переслідування принесли Нойнер 29 і 28 місця відповідно.

Третій етап, який пройшов в словенському містечку Поклюка приніс Магдалені перші в сезоні подіуми - 3-е місце в спринті та 2-е в гонці переслідування. В індивідуальній гонці Нойнер не змогла фінішувати в десятці кращих, зайнявши 18-е місце.

Наступний етап, що проходив у німецькому Оберхофі, Нойнер знову була змушена пропустити через травму спини, отриманої їй на розминці перед першою гонкою.

На другому «домашньому» етапі, що проходив на цей раз в Рупольдінгу, Магдалена змогла двічі (у спринті та в перегонах із загального старту) зійти на третю сходинку п'єдесталу пошани. Однак, позитивні враження від виступу Нойнер на рідній землі були змазані естафетним провалом.

Останній передолімпійський шостий етап на високогір'ї, в італійській Антхольц-Антерсельві, став для Магдалени тріумфальним. В індивідуальній гонці вона вперше в сезоні зійшла на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, що стало і її першою перемогою в кар'єрі в даному виді гонок. Олена показала чудову лижну підготовку, і незважаючи на 3 штрафні хвилини, прийшла до фінішу першою. У спринтерській гонці вона знову продемонструвала відмінну лижну підготовку і допустивши один промах знову випередила всіх конкуренток, оформивши тим самим свою 16-у індивідуальну перемогу на етапах Кубка світу. У відбулася за результатами спринту гонці переслідування у Нойнер був шанс оформити на етапі хет-трик, але промах на останньому вогневому рубежі дозволив її подрузі по команді Андреа Хенкель випередити Олену і здобути перемогу.