Роман Нойштедтер: біографія

Роман Нойштедтер біографія, фото, розповіді - німецький футболіст казахстанського походження, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»

німецький футболіст казахстанського походження, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»

Батько Романа, Петро також був професійним футболістом. Саме тому Роман народився у Дніпропетровську: у той час його батько грав за місцевий «Дніпро».

У 1994 році його батько став гравцем «Майнца» на довгий час, через це Роман почав тренуватися в академії цього німецького клубу. Незабаром Нойштедтер-старший повністю переїхав туди і питання з клубом для Романа було вирішене.

У 2006 році Роман став гравцем другого складу «Майнца», за який він виступав протягом трьох сезонів, зігравши в цілому 68 матчів і забивши 9 м'ячів. У сезоні 2008/09 став підключатися до тренувань з основною командою. 29 жовтня 2008 дебютував у другій Бундеслізі в гостьовому матчі проти «Фрайбурга», який «Майнц» виграв з рахунком 1:0. Роман на 83-й хвилині замінив нападника Срджана Бальяка. Всього в першому сезоні в основній команді провів 16 матчів.

Перед сезоном 2009/10 підписав контракт з менхенгладбахської «Боруссією». Заграти в основі не зумів, провівши всього два матчі в Бундеслізі. Поддежівал форму, виступаючи в другій команді. Дебют ж у Бундеслізі відбувся 16 серпня 2009 року в домашньому матчі другого туру проти берлінської "Герти". На 84-й хвилині Роман замінив на полі Торбен Маркса.