Даніель Марк Нестор: биография

На наступний рік на рахунку Нестора і Ноулз було на одну перемогу менше, але зате вони виграли Відкритий чемпіонат США і знову дійшли до півфіналу Кубка Мастерс. У результаті Нестор завершив сезон на першому рядку в рейтингу. На Олімпійських іграх в Афінах його партнером був Фредерік Німейер, і в другому колі їм довелося зачохлити ракетки після поразки від посіяних третіми Мікаеля Ллодра і Фабріса Санторо.

На тлі попередніх успіхів, виступи Нестора і Ноулз у 2005 році можна майже назвати невдалими: вони виграли чотири турніри, в тому числі два з серії Мастерс, і дійшли до півфіналу на Відкритому чемпіонаті Франції, а в Кубку Мастерс не зуміли вийти з групи. Одной из причин спада в уровне была операция кисти, после которой Нестор два месяца не выступал, пропустив в том числе и Уимблдонский турнир. На наступний рік вони завоювали п'ять титулів і дійшли до фіналу Кубка Мастерс, в результаті Нестор закінчив сезон на третьому місці в рейтингу. Він також двічі дійшов до фіналу турнірів Великого шолома в міксті, спочатку в Австралії, а потім у Франції, обидва рази з Оленою Ліховцева.

У 2007 році Нестор знову домагається помітних успіхів. Спочатку він завоював свій перший титул на турнірах Великого шолома в змішаному розряді, перемігши з Ліховцеву на Відкритому чемпіонаті Австралії. З Ноулз вони дійшли на цьому турнірі до півфіналу. Потім він виграв з Ноулз їх третій спільний титул на турнірах Великого шолома, на цей раз перемігши на Відкритому чемпіонаті Франції. Здобувши за рік ще дві одну перемогу і тричі зігравши у фіналах (ще одна перемога і один фінал були на рахунку Нестора в парі з Зімоньічем), вони пройшли в Кубок Мастерс і виграли його, розгромивши у фіналі Симона Аспелін та Юліана Ноула, яких до цього перемогли і на груповому етапі.

2008-2010

Розлучившись наприкінці 2007 року з Ноулз, Нестор продовжив виступи у парі з Зімоньічем. Свій перший спільний титул вони виграли в кінці минулого року в Санкт-Петербурзі. Вже в перший повний сезон з Зімоньічем він завершив завоювання кар'єрного Великого шолома (перемоги у всіх чотирьох турнірах Великого шолома в різні роки), вигравши до цього недосяжний Вімблдонський турнір. У тому ж році Нестор і Зімоньіч дійшли до фіналу Відкритого чемпіонату Франції, а в кінці сезону завоювали другий у кар'єрі канадця Кубок Мастерс, у фіналі перемігши лідируючих до цього в рейтингу Боба і Майка Брайаном. Всього за сезон вони виграли п'ять турнірів, і в підсумку Нестор закінчив рік на другому місці в рейтингу.

У 2009 році Нестор в парі з Зімоньічем завоював рекордні для себе дев'ять титулів, у тому числі повторивши минулорічний Вімблдонський успіх і вигравши п'ять турнірів серії АТР Мастерс. Нестор став першим в історії канадським тенісистом, які заробили за рік більше мільйона доларів призових. Однак у фінальному турнірі гра у канадсько-сербської пари не пішла, і вони не зуміли вийти з групи, поступившись братам Брайаном перше місце в рейтингу за підсумками сезону. У 2010 році Нестор і Зімоньіч виграли Відкритий чемпіонат Франції.