Хуан Пабло Монтойя Ролдан: биография

Гран-прі Європи та Іспанії розчарували для Монтойї. На Нюрбургринзі він кваліфікувався дев'ятим, але застряг позаду трафіку практично на всю гонку, поки за кілька кіл до фінішу у нього не згорів двигун. В Іспанії Хуан Пабло вперше в сезоні не зміг потрапити у кваліфікації до першої десятки - він показав лише 12-й результат. З повними баками палива та стратегією на один піт-стоп він сподівався на гарний результат, але його розвернуло і він вилетів з траси.

У Монако Хуан Пабло вдруге в сезоні піднявся на подіум - він фінішував другим позаду чемпіона світу Фернандо Алонсо. Він стартував з четвертого місця, але поліпшив свою позицію через сходів їдуть попереду нього Марка Уеббера і Кімі Райкконена.

У липні 2006 року Монтойя і директор команди Рон Денніс офіційно заявили, що Монтойя йде з команди Макларен. З сезону 2007 року він виступає в перегонах серії NASCAR за команду Чіпа Ганассі.

NASCAR

Перебравшись за океан Хуан Пабло виграв у січні знамениту гонку 24 години Дайтона на спортпрототип. Сезон в NASCAR складався нерівно, але здобувши одну перемогу в Nascar Nextel Cup він посів у чемпіонаті 20-е місце і переміг у заліку новачків. Також у той же рік було здобуто перемогу в рамках чемпіонату Nascar Bush Series в Мексиці. Та гонка була затьмарена неприємним інцидентом: незадовго до фінішу в боротьбі за лідерство Монтойя вибив з траси свого напарника Скотта Пруетта. 27 січня 2008 Хуан Пабло знов отримав перемогу в марафоні 24 години Дайтона