Фредерік Грехем Молоні: біографія

Фредерік Грехем Молоні біографія, фото, розповіді - американський спортсмен-легкоатлет, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1900

американський спортсмен-легкоатлет, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1900

На Іграх Молоні змагався у спринтерських і бар'єрних дисциплінах. 14 липня він брав участь у забігах на 100 м та 110 м з бар'єрами. У першій дисципліні він спочатку став другим у першому раунді, потім третім у півфіналі. Для проходження далі йому треба було виграти додатковий забіг, що дає додаткове місце у фіналі. Але Молоні посів у ньому лише місце між 4-й і 6-й позиціями. У бар'єрної гонці він спочатку став другим у півфіналі, і йому знову довелося брати участь у додатковому забігу, який він вже зміг виграти. У фіналі Молоні ста третім, здобувши бронзову медаль.

16 липня він брав участь також у бігу на 200 м з бар'єрами, але зупинився тільки на третій позиції в півфіналі.