Майк Модано: биография

Сезон 2009/10 став для Майка останнім у Далласі, його контракт з клубом закінчувався . Всього за Даллас і Міннесоту Модано провів 1459 матчів у яких набрав 1 359 (557 +802) очок і є рекордсменом клубу повсем цими показниками. Останній матч у Далласі 8 квітня 2010 команда проводила з Анахаймом і поступалася з рахунком 1-2 в кінці третього періоду. На екрані стадіону показали кліп з добіркою кращих моментів з участю Модано за його кар'єру, глядачі влаштували йому овацію, піднімали плакати з проханнями не завершувати кар'єру. Аплодували навіть судді і гравці Анахайма, а по щоках Модано текли сльози. Через кілька хвилин Майк забив гол, зрівнявши рахунок, а в серії післяматчевих буллітів забив переможну шайбу. З 2 (1 +1) очками він був визнаний кращим гравцем матчу. Останній же матч сезону Даллас грав на виїзді в Міннесоті, там де Модано починав свою кар'єру. Майк не зміг набрати очок у цьому матчі, але знову був визнаний першою зіркою зустрічі. Попрощатися з уболівальниками Модано виїхав на лід у формі Міннесоти Норт Старз. Можливо, це було б дуже красивим завершенням кар'єри, але Майк вирішив інакше. Незважаючи на те, що Даллас не запропонував йому новий контракт, Модано оголосив, що ще не готовий повісити ковзани на цвях і, можливо, продовжить кар'єру в іншому клубі.

5 серпня 2010 Модано підписав однорічний контракт з Детройт Ред Уінгз.

Збірна США

Майк Модано виступав за збірну США на Кубку Канади в 1991 (срібло, поразка у фіналі від Канади), Кубку Світу в 1996 (золото, перемога у фіналі над Канадою) і 2004 (бронза, поразка в півфіналі від Фінляндії), а так само на Зимових Олімпійських іграх 1998 (поразка в 1 / 4 від Чехії), 2002 (срібло , поразка у фіналі від Канади) і 2006 (поразка в 1 / 4 від Фінляндії) років. У 2006 році був капітаном збірної.