Олександр Вікторович Мінченков: біографія

Олександр Вікторович Мінченков біографія, фото, розповіді - російський футболіст, нападник
День народження 13 січня 1989

російський футболіст, нападник

Почав займатися футболом з шести років у футбольній школі «Чертаново». Взимку 2006 року разом з ще трьома хлопцями зі школи брав участь у перегляді в «Локомотив» і був єдиним, кого за результатами взяли на збори. З 2007 року виступає за дублюючий склад залізничників.

Дебютував в основному складі «Локомотива» 6 липня 2008 року в грі з «Амкаром», вийшовши на заміну замість Дмитра Сичова на 90-й хвилині. У матчі 17-го туру Прем'єр-Ліги проти самарських «Крил Рад» (2:0) Олександр отримав важку травму в зіткненні з Іржі Ярошик і залишив поле на ношах. Йому був поставлений діагноз - перелом нижньої третини малогомілкової кістки зі зміщенням. Нападаючий вибув з ладу до кінця сезону. 30 травня 2009 в матчі проти московського «Спартака» (2:1) забив свій перший гол в російській Прем'єр-Лізі.

Отримавши від головного тренера «Локомотива» Юрія Сьоміна пропозицію про оренду брянському «Динамо», яке очолює Сергій Овчинников, погодився і в кінці липня 2010 перейшов туди разом із захисником Сергієм Єфімовим, також потребують в ігровій практиці. 26 липня Мінченков і Єфімов вийшли на поле в стартовому складі «Динамо» у товариському матчі проти «Локомотива», що завершився внічию - 0:0. Мінченков мав гольовий момент, але не використав його (після його удару м'яч з лінії воріт виніс новачок «Локомотива» Роман Шишкін) і був замінений ще в першому таймі, а 2 серпня вперше зіграв за «Динамо» у першому дивізіоні ПФЛ у матчі проти ярославського «Шинника». Як і Сергій, Олександр відіграв весь матч, а «Динамо» поступилося - 0:1. У наступному своєму матчі «Динамо» приймало одного з лідерів Першого дивізіону - ФК «Краснодар», і в цьому матчі Олександр відкрив рахунок своїм голам за «Динамо», реалізувавши пенальті, який довелося перебивати двічі, і зрівнявши таким чином рахунок - 2:2 . У підсумку «Динамо» виграло матч - 4:3.