Магомед Магомед-Султанович Магомедов: біографія

Магомед Магомед-Султанович Магомедов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, нападник клубу «Анжі» з Махачкали
День народження 11 грудня 1987

російський футболіст, нападник клубу «Анжі» з Махачкали

Клубна кар'єра

Вихованець Махачкалінська футболу. Був одним з найталановитіших вихованців дагестанського футболу свого віку. У 15 років він потрапив до заявки клубу «Анжі» в сезоні 2003 зіграв сім матчів і забив два голи у Першому дивізіоні Росії. Після успішної гри за «Анжи» він відправився на перегляд у самарські «Крила Рад» і невдовзі підписав з клубом контракт. В основі «Крил» він закріпитися не зміг і виступав за дубль, а незабаром повернувся в «Анжі». Але головний тренер клубу Омарі Тетрадзе випускав його в основному лише на заміну. У Прем'єр-лізі Росії дебютував 3 квітня 2010 в домашньому матчі 4-го туру проти владикавказької "Аланії" (2:0).

Приватне життя

У 2003 році екстерном закінчив одну з середніх шкіл Махачкали і вступив на юридичний факультет ДДУ Його батько - Магомед-Султан Магомедов один із засновників «Анжи», голова народних зборів РД і президент «Анжі». У дитинстві батько довгий час був проти захоплення Магомеда. І лише заступництво близького друга батьків дало можливість йому займатися футболом.

Досягнення

Командні

Переможець першого дивізіону: (1)

• 2009

Цікаві факти

• 22 серпня 2003 в матчі 31-го туру, в якому «Анжи» приймав «Ладу» з Тольятті, вийшовши на заміну замість Валерія Алексєєв на 65 хвилині матчу, вже через чотири хвилини відзначився у грі, ставши наймолодшим гравцем Першого дивізіону, який забив м'яч. На той момент йому було 15 років 8 місяців і 17 днів.