Андерсон Луїз де Карвальо: біографія

Андерсон Луїз де Карвальо біографія, фото, розповіді - більш відомий під ім'ям Нене

більш відомий під ім'ям Нене

Дебютував за «Монако» 29 серпня 2007 року в матчі 6-го туру чемпіонату Франції проти "Лілля", вийшовши на заміну на 63-й хвилині замість забив гол Фредеріка Пікьона. У наступному турі в матчі з «Бордо» він вийшов на заміну на 68-й хвилині і на 90-й забив гол престижу, тому що «Монако» програв 1:2. Всього в сезоні 2007/08 він забив 5 м'ячів. Наступний сезон 2008/09 він провів в оренді, в іспанському «Еспаньолі», за який провів 35 матчів і забив 4 м'ячі, 2 з яких з пенальті. У сезоні 2009/10 Нене став кращим бомбардиром клубу в чемпіонаті Франції; з 14 м'ячами, 3 з яких з пенальті, він також став сьомим у суперечці кращих бомбардирів чемпіонату.