Марсело Ніколас Лодейро Бенітес: біографія

Марсело Ніколас Лодейро Бенітес біографія, фото, розповіді - уругвайський футболіст, півзахисник, який виступає за амстердамський «Аякс» і збірну Уругваю

уругвайський футболіст, півзахисник, який виступає за амстердамський «Аякс» і збірну Уругваю

Починав грати у футбол в клубі «Барріо Обрера». Його приходу в юнацьку команду «Насьоналя», що відбувся в 2003 році, сприяв скаут Даніель Лопес. За чотири роки, проведені ним в юнацьких командах, він вигравав першості країни серед гравців до 17 і до 20 років. З 2007 року був гравцем основного складу, дебютував у вищому дивізіоні 19 серпня 2007 у матчі з клубом «Фенікс». Переможець Лігільі 2008 року і чемпіон Уругваю сезону 2008/09 у складі «Насьоналя». Також у сезоні 2008/09 його клуб дійшов до півфіналу Кубка Лібертадорес. У січні 2010 року Лодейро перейшов в «Аякс» за 4 млн євро. 7 лютого 2010 дебютував у складі «Аякса», вийшовши на заміну в матчі з «Твенте».

Виступав за збірну Уругваю до 20 років у 2008-2009 рр.., Провів 11 матчів, забив 5 голів. Учасник чемпіонату Південної Америки до 20 років 2009 року, на якому його команда зайняла 3-е місце, а він забив 3 м'ячі, і чемпіонату світу до 20 років того ж року, де його команда вилетіла в 1 / 8 фіналу, а він був капітаном і забив два м'ячі. За дорослу збірну Уругваю виступає з листопада 2009 року, провів два матчі, обидва в листопаді того року з командою Коста-Ріки, це були стикові матчі в рамках відбору на ЧС-2010, за сумою двох зустрічей на ЧС вийшов Уругвай (1:0; 1:1).

У першому матчі своєї збірної на чемпіонаті світу 2010 року проти збірної Франції Лодейро вийшов на заміну на 63 хвилині, однак вже на 81 хвилині він був видалений з поля за дві жовті картки, ставши першим гравцем, віддаленим на цьому турнірі, при цьому перше попередження уругваєць отримав вже через 2 хвилини після виходу на поле. На тому ж чемпіонаті Лодейро отримав важку травму - перелом кістки правої ноги і вибув на тривалий термін.