Ранні роки

Літтл народився 12 травня 1989 року в північноірландському містечку Енніскіллен.

Ендрю є вихованцем північноірландського клубу «Баллінамаллард Юнайтед». У 2007 році Літтл зважився на переїзд до Шотландії, прийнявши пропозицію глазвегіанской команди «Рейнджерс» продовжити отримання футбольного освіту в Академії «Джерсі».

Перед початком сезону 2008/09 підписав з «рейнджерами» свій перший професійний контракт.

Дебютував в першій команді «джерсі» 25 квітня 2009 року, замінивши Кріса Бойда на 81-й хвилині півфінального матчу Кубка Шотландії, в якому глазвегіанци переграли «Сент-Міррен» з рахунком 3:0. 4 жовтня того ж року північноірландець вперше вийшов у стартовому складі «Рейнджерс» на гру проти принципових суперників «Джерсі» з «Селтіка», однак був замінений вже на 14-й хвилині поєдинку через травму підколінного сухожилля.

23 січня 2010 Літтл забив єдиний свій м'яч за глазвегіанцев на сьогоднішній день, вразивши ворота «Харт оф Мідлотіан».

Наприкінці сезону 2009/10 північноірландець підписав з «Рейнджерс» нову угоду про співпрацю, за яким він ще рік буде грати на «Айброкс».

Клубна статистика

(поновлено станом на 27 жовтня 2010)

Збірна Північної Ірландії

З 2005 року Літтл викликався під прапори різних молодіжних збірних Північної Ірландії.

Дебют Ендрю у першій національній команді відбувся 28 березня 2009 року, коли північноірландці в рамках відбіркового турніру до чемпіонату світу 2010 зустрічалися з Польщею.

На сьогоднішній день Літтл провів за збірну Північної Ірландії шість ігор.