Кассіо де Соуза Соарес: біографія

Кассіо де Соуза Соарес біографія, фото, розповіді - більш відомий як Лінкольн - бразильський футболіст, півзахисник «Палмейраса»

більш відомий як Лінкольн - бразильський футболіст, півзахисник «Палмейраса»

«Атлетіко Мінейро»

Лінкольн почав займатися футболом з дев'яти років в академії клубу «Атлетіко Мінейро». Завдяки хорошій дисципліни і техніці він був викликаний в основну команду у віці 17 років. У 1999 році був основним гравцем команди, яка виграла чемпіонат штату Мінас-Жерайс, забив переможний гол у фінальному матчі проти принципового суперника «Атлетіко» - команди «Крузейро». У тому ж році він допоміг «Атлетіко» дійти до фіналу бразильського чемпіонату, де його команда поступилася «Коринтіанс». У 2000 році Лінкольн виграв другий титул чемпіона штату Мінас-Жерайс у складі «Атлетіко», знову внісши значний внесок в перемогу. Після цих успіхів на Лінкольна звернули увагу сильні європейські клуби.

«Кайзерслаутерн»

У липні 2001 року Лінкольн перейшов у німецький клуб «Кайзерслаутерн», сума трансферу склала 3,5 мільйона євро; він був куплений в якості заміни пішов у «Баварію» плеймейкера Чіріако Сфорци. Дебютував у складі «Кайзерслаутерна» 5 серпня 2001 року під другому турі чемпіонату Німеччини 2001/02, в матчі проти менхенгладбахської «Боруссії», вийшов на поле в стартовому складі, на 65-й хвилині його замінив ратину. Два тури через Лінкольн забив свої перші два голи за «Кайзерслаутерн», в матчі проти «Гамбурга» у ворота Мартіна Пікенхагена, на 18-ий і двадцять другий хвилинах. У дебютному сезоні футболіст провів 29 матчів, забив 10 м'ячів та отримав 5 жовтих карток. У сезоні 2002/03 допоміг команді дійти до фіналу Кубка Німеччини, де «Кайзерслаутерн» був обіграний «Баварією» з рахунком 3:1. У сезоні 2003/04 через розбіжності з керівництвом Лінкольн вкрай рідко з'являвся на полі, і його було вирішено продати.

«Шальке 04»

У липні 2004 року Лінкольн перейшов до « Шальке 04 »за 500 тисяч євро. Дебютував у складі гельзенкірхенці 24 липня 2004 в матчі Кубка Інтертото проти «Вардар» зі Скоп'є, вийшовши на поле в стартовому складі і відіграв всі 90 хвилин, його команда виграла 2:1. 10 серпня «Шальке» обіграв у першому матчі фіналу Кубка Інтертото Ліберецький «Слован» 2:1, Лінкольн також відіграв весь матч; матч-відповідь «Шальке» виграв 1:0 і завоював цей трофей. Вперше вийшов на поле в Бундеслізі у складі «Шальке» 6 серпня в матчі 1-го туру сезону 2004/05 проти бременського Вердера, «Шальке» програв той матч 0:1, Лінкольн вийшов на заміну замість Свена Верманта на 80-й хвилині. У тому сезоні Лінкольн зіграв 31 матч і забив 12 м'ячів, 2 з яких з пенальті, допоміг команді з Гельзенкірхена завоювати срібні медалі в чемпіонаті. Також у сезоні 2004/05 «Шальке» дійшов до фіналу Кубка Німеччини; у фінальному матчі проти мюнхенської «Баварії» Лінкольн відзначився голом з пенальті, але це не допомогло його команді - вона зазнала поразки з рахунком 1:2. На початку сезону 2005/06 «Шальке» з Лінкольном у складі обіграв у фіналі Кубка німецької ліги команду «Штутгарт» з рахунком 1:0, Лінкольн був видалений на 90-й хвилині того матчу. У сезоні 2005/06 «Шальке» став у чемпіонаті 4-м, Лінкольн зіграв 44 матчі в усіх турнірах, забив у них 11 м'ячів. У сезоні 2006/07 «Шальке» став у чемпіонаті другим, обійшовши в боротьбі за срібло «Вердер» на 2 очки після того, як в останньому турі гельзенкірхенці переграли «Армінія» (Білефельд) з рахунком 2:1, Лінкольн забив в тій зустрічі один з м'ячів. Всього в тому сезоні він забив 5 м'ячів у 27 матчах.

«Галатасарай»

У червні 2007 року Лінкольна придбав за 4,5 мільйона євро турецький клуб «Галатасарай», гравець підписав з стамбульцями 4-річний контракт, до 31 травня 2011 року. У першому ж своєму матчі - 12 серпня 2007 р., в 1-му турі чемпіонату Туреччини 2007/08 проти ФК «Чайкур Різеспор», він вийшов в основному складі і забив гол на 11-й хвилині, а на 65-й хвилині був замінений Ардой Тураном. У тому сезоні «леви» впевнено завоювали золото чемпіонату Туреччини. Лінкольн відіграв в сезоні 2007/08 26 матчів і забив 7 м'ячів.

У сезоні 2008/09 Лінкольн став володарем Суперкубка Туреччини, «Галатасарай» обіграв «Кайсеріспор» 2:1.