Аарон Леннон Джастін: біографія

Аарон Леннон Джастін біографія, фото, розповіді - англійський футболіст, вінгер, виступає за футбольний клуб «Тоттенхем Хотспур» і збірну Англії

англійський футболіст, вінгер, виступає за футбольний клуб «Тоттенхем Хотспур» і збірну Англії

Лідс Юнайтед

Леннон почав свою професійну кар'єру кар'єру в «Лідс Юнайтед», у складі котого він став наймолодшим гравцем Прем'єр-ліги, дебютувавши в ній у віці 16 років і 129 днів в матчі проти своєї майбутньої команди «Тоттенхем Хотспур». У той день його команда програла «Шпорам» з рахунком 2:1 на "Уайт Харт Лейн». Дуже довго він намагався пробитися з молодіжної академії «Лідса» в основний склад. У 2001 році Леннон встановив рекорд як наймолодший гравець, який уклав спонсорський контракт на постачання бутс з компанією Adidas. На той момент йому було всього 14 років.

Тоттенхем Хотспур

Коли в «Лідсі» почалися фінансові проблеми, Леннон був проданий в «Тоттенхем Хотспур» за ? 1 млн у червні 2005 року . Дебютував він через пару місяців у серпні в грі проти «Челсі» («шпори» програли). 16 березня 2006 Леннон забив свій перший гол у Прем'єр-лізі в матчі проти «Бірмінгему» (2:0) у другій половині тайму на стадіоні «Сент-Ендрюс». Він був номінований на звання кращого молодого гравця року в сезоні 2005/06, але програв Уейну Руні. 28 березня 2006 Леннон продовжив контракт з «Тоттенхемом» до 2010 року.

У сезоні 2006/07 Леннон був знову номінований звання кращого молодого гравця року, але зайняв третє місце, поступившись Кріштіану Роналду з «Манчестер Юнайтед» і Сеску Фабрегасу з «Арсеналу». Леннон підписав новий контракт на п'ять з половиною років і місячною зарплатою в ? 20 000 8 січня 2007 року.

Леннон був викликаний до молодіжної збірної Англії в жовтні 2005 року, а 8 травня 2006 року було заявлено до складу першої збірної Англії на чемпіонат світу 2006 року.

Він був названий кращим гравцем матчу в протистоянні другої збірної Англії з Білоруссю 25 травня 2006, в якому Англія програла з рахунком 2 : 1 на стадіоні «Мадейський» в Редінгу. Дебют Леннона за основний склад збірної Англії відбувся в другому таймі матчу з Ямайкою, 2 червня, в якому Англія перемогла з рахунком 6:0.

Леннон вийшов на заміну в грі в другій груповій стадії чемпіонату світу 2006 року проти Тринідаду і Тобаго. Після його появи на полі разом з Уейном Руні Англія забила 2 голи і перемогла з рахунком 2:0. Серед уболівальників биловало думку, що він незабаром витіснить Девіда Бекхема з його правого флангу. Леннон також вийшов грати в чвертьфіналі проти Португалії після травми Бекхема. До кінця матчу він був замінений на Джеймі Каррагера перед серією пенальті, в якій Англія програли з рахунком 3:1 (Каррагер промахнувся).

Леннон також вийшов на заміну в матчі проти Андорри у відбірковій матчі до чемпіонату Європи 2008, де допоміг забити Пітеру Краучу його другий гол у матчі.

Свій перший матч у стартовому складі збірної Англії Леннон провів 24 березня 2007 року в матчі проти збірної Ізраїлю.