Лауро Жуніор Батіста та Крус: біографія

Лауро Жуніор Батіста та Крус біографія, фото, розповіді - більш відомий як просто Лауро

більш відомий як просто Лауро

Лауро почав кар'єру в клубі «Понте-Прета». Примітно, що у складі рідного клубу воротар відзначився забитим м'ячем у ворота суперника 3 серпня 2003.

У 2006-2008 рр.. був гравцем «Крузейро», але не був основним воротарем клубу, деякий час Лауро навіть провів в оренді в клубі нижчого дивізіону «Сертанзіньо».

У другій половині 2008 року «Інтернасьонал» придбав Лауро в якості заміни пішов у «Валенсію» Ренану. На диво футбольної громадськості Бразилії Лауро досить швидко став основним воротарем «Колорадос», витиснувши з основи 40-річного ветерана команди Клемера. Саме Лауро став «тітуларом» команди, що виграла Південноамериканський кубок 2008.

20 травня 2009 закінчилася суха серія Лауро в матчах за «Інтер», що склала 639 хвилин без пропущених голів. Це третій показник за всю історію «Інтернасьонала». Рекорд належить Ренану (795 хвилин в чемпіонаті Бразилії 2006), на другому місці - Клаудіо Таффарел (701 хвилина в чемпіонаті Бразилії 1987). Серія включила 5 матчів виграної «Інтером» Ліги Гаушу 2009 (починаючи з 20 хвилини гри «Інтер» - СЕР Кашіас - 8:1, 19 квітня) і 3 матчі чемпіонату Бразилії 2009 (останній матч - «Фламенго» - «Інтер» - 1 : 2; «Фламенго» забив на 29 хвилині зустрічі). За звітний період «Інтер» все ж пропустив 1 гол 2 травня, але це сталося в матчі проти «Фігейренсе» (перемога 3:1), коли ворота «Червоних» захищав резервний воротар Мішел Алвес.