Педро Ларреа: біографія

Педро Ларреа біографія, фото, розповіді - еквадорський футболіст, центральний півзахисник клубу «ЛДУ Кіто», що знаходиться в 2010 році в оренді в клубі «Макара»

Ларреа почав професійну кар'єру в ЛДУ, вихованцем якого він є, у 2003 році. Він виступає на позиції центрального півзахисника. До 2005 року проводив за основу зовсiм небагато матчів, але з 2006 поступово став отримувати більше ігрового часу. Довгий час був дублером Патрісіо Уррутія. У 2006-2008 рр.. проводив близько двох десятків матчів за сезон.

У 2008 році Ларреа став частиною команди, яка виграла Кубок Лібертадорес. Сам футболіст взяв участь у трьох матчах турніру. В кінці року він взяв участь у клубному чемпіонаті світу, двічі виходячи на заміну в кінцівках зустрічей півфіналу (проти «Пачуки») і фіналу (проти «Манчестер Юнайтед») турніру.

У 2009 році Ларреа став отримувати ще більше ігрового часу. Він вперше забив гол у рамках чемпіонату Еквадору - чудовий удар з 30 метрів, що приніс ЛДУ нічию в матчі з «Емелека» (1:1), був визнаний голом туру виданням «El Comercio».

Наприкінці 2009 року Ларреа виграв черговий міжнародний трофей з ЛДУ - Південноамериканський кубок. Футболіст вийшов на заміну Вальтеру Кальдерону на 27 хвилині у відповідь фінального матчу турніру. При цьому, Ларреа до кінця матчу не дограв, а був замінений на 84-й хвилині з тактичних міркувань, оскільки команда до того моменту програючи з рахунком 0:3, грала удев'ятьох. Втім, цей результат не змінився і перемога в домашньому матчі 5:1 дозволила еквадорцям святкувати успіх над бразильським «Флуміненсе».