Пабло Габріель Куевас біографія, фото, розповіді - уругвайський професійний тенісист

Особисті дані

Сім'я: батько Габріель - бізнесмен, мати Луціла - бухгалтер, молодший брат Мартін також є тенісистом.

Захоплюється серфінгом і Футболом.

Спортивна кар'єра

У теніс почав грати у віці шести років. У професійному тенісі з 2004 року. Найбільших успіхів досяг у виступах в парному розряді. У квітні 2008 року перший раз виходить у фінал турніру ATP в Х'юстоні. Разом з іспанцем Марселем Гранольєрс він програє у двох сетах дуету Ернест Гулбіс та Райнер Шуттлер. Головного результату в цьому сезоні він добивається на Турнірі Великого шолома Відкритому чемпіонаті Франції. У парі з перуанським тенісистом Луїсом Хорном вони підносять сюрприз вже в першому раунді, обігравши французький дует і сьому пару турніру Арно Клемана і Мікаеля Ллодра 7-5, 6-4. Потім у другому раунді вони переграють сильну пару Роберт Ліндстедт і Яркко Ніємінен 6-4, 6-1 і виходять на дев'яту пару турніру Лукаша Длоугі і Леандер Паес 6-4, 6-4. У чвертьфіналі їм належить битися з першою парою світу американцями Бобом і Майком Брайаном. У впертій боротьбі трьохсетовому Куевас і Хорна виграють 6-3, 5-7, 7-6 (1). У боротьбі за вихід у фінал їм протистоїть інший несподіваний дует на півфінальній стадії це Душан Веміч і Бруно Соарес і в складному поєдинку їм вдається зламати їх опір 6-4, 6-7 (6), 7-6 (6). Вперше в кар'єрі потрапивши до фіналу на турнірі Великого шолома, Куевас і Хорні належало поборотися за титул вже з досвідченим дуетом і другим номером у рейтингу канадцем Даніелем Нестором (який на той момент був чинним переможцем турніру) і ненадо Зімоньічем. Вигравши їх легко з рахунком 6-2, 6-3 Пабло Куевас і Луїс Хорна створили сенсацію, ставши переможцями Відкритого чемпіонату Франції. Для Куеваса ця перемога стала не тільки першою на турнірах Великого шолома, але і на турнірах ATP в цілому.

У лютому 2009 року йому вдалося виграти на другому для себе турнірі в кар'єрі. Разом з аргентинцем Бріаном Дабулом він перемагає на турнірі в Вінья-дель-Маре. Разом з Марселем Гранольєрс йому вдається в цьому році завоювати свій третій титул у кар'єрі в Москві. У лютому 2010 року вони перемагають на турнірі в Баіе, а в травні виходять до фіналу на турнірі в Ешторілі.