Євген Євгенович Кузнєцов біографія, фото, розповіді - російський хокеїст, гравець челябінської команди «Трактор» в КХЛ
День народження 19 травня 1992

російський хокеїст, гравець челябінської команди «Трактор» в КХЛ

Кар'єра в клубах

Вихованець хокейної школи Челябінська. Грав як в основному складі «Трактори», так і в дублі, а також у команді «Білі ведмеді». Професійну кар'єру розпочав у сезоні 2009/2010. На драфті НХЛ у 2010 році був обраний в першому раунді під 26-им номером. Права на гравця отримала команда «Вашингтон Кепіталз».

Вперше зіграв за молодіжну збірну Росії на чемпіонаті світу юнацьких команд в 2010 році, яка посіла там 6-е місце. Був названий гравцем матчу під час гри групового етапу проти збірної Австрії.

У 2011 році зіграв на чемпіонаті світу в Баффало і став чемпіоном світу. Забив переможну шайбу в овертаймі матчу Росія - Фінляндія. На турнірі набрав 11 очок за системою «гол + пас», закинувши чотири шайби і 7 разів віддавши гольові передачі. З них три були зроблені у фіналі проти Канади, коли Росія, поступаючись 3:0 після двох періодів, в третьому вирвала перемогу з рахунком 5:3. Кузнєцов увійшов до символічної збірної турніру.