Джонатан Есекьель Крістальдо: біографія

Джонатан Есекьель Крістальдо біографія, фото, розповіді - аргентинський футболіст, нападник харківського «Металіста»

аргентинський футболіст, нападник харківського «Металіста»

Джонатан Крістальдо дебютував за «Велес Сарсфілд» 22 квітня 2007 року, вийшовши на заміну в матчі 11 туру Клаусуре «Велес Сарсфілд» - «Росаріо Сентраль» , матч закінчився програшем «Велес Сарсфілд» з рахунком 0:2. Всього Джонатан відіграв в цьому матчі 37 хвилин.

Свій перший професійний м'яч за «Велес Сарсфілд» він забив у матчі 14 туру Апертури проти того ж «Росаріо Сентраль». У цьому матчі він також вийшов на заміну, правда, відіграв вже 45 хвилин (весь другий тайм).

У Клаусуре-2009 «Велес Сарсфілд» здобув перемогу - це був перший трофей Джонатана. Він переважно виходив на заміни, але все ж відіграв 14 матчів (790 хвилин) і забив 4 голи.

Наприкінці грудня 2010 з'явилася інформація про те, що Крістальдо може перейти у харківський «Металіст». 8 січня 2011 Джонатан прибув до Харкова разом з Себастьяном Бланко для підписання контракту з «Металістом» і в підсумку підписав п'ятирічний контракт з клубом. Крістальдо взяв собі 21 номер.

У січні 2010 року Дієго Марадона, будучи тренером збірної Аргентини, викликав Джонатана на товариський матч зі збірною Коста-Ріки, проте Джонатан так і не вийшов на футбольне поле.