Арістідіс Константінідіс: біографія

Арістідіс Константінідіс біографія, фото, розповіді - грецький велогонщик, який виграв шосейну гонку на літніх Олімпійських іграх 1896

грецький велогонщик, який виграв шосейну гонку на літніх Олімпійських іграх 1896

Константінідіс брав участь на трьох гонках - у шосейної, на 10 км, і на 100 км. Кращий його результат був у шосейної, де, незважаючи на кілька падінь, він прийшов до фінішу першим. У 10 км гонці, через зіткнення зі своїм співвітчизником Георгіусом Колеттісом, він прийшов лише п'ятим. У 100-кілометровому заїзді він зміг проїхати лише 16 кілометрів. Незважаючи на найбільшу делегацію Греції у велоспорті, він став єдиним грецьким чемпіоном.

Він також брав участь у шосейної і 2-кілометровій трекової гонках на неофіційних літніх Олімпійських іграх 1906, але не зміг фінішувати в обох.

Константінідіс був веломеханіком за професією і одним із засновників Афінської велоассоціаціі.