Едмунд Конен: біографія

Едмунд Конен біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, тренер

німецький футболіст, тренер

Тільки він і Мирослав Клозе (на ЧС 2006) ставали кращими бомбардирами, що представляють єдину Німеччину. Герд Мюллер - кращий бомбардир ЧС 1970 грав за ФРН.

Усього в 19 років, молодий німецький нападник Конен вразив всіх своєю грою на другому Чемпіонаті Світу, забивши три м'ячі у першому ж матчі проти Бельгії 27 травня. На перерву збірні йшли за рахунку 2:1 на користь бельгійців, у другому таймі німці змінилися й спочатку на 49-й хвилині Отто Зіффлінг у своєму першому матчі за збірну зрівняв рахунок, а потім, протягом 19 хвилин Конен забив 3 голи. Німці виграли 5:2 і вийшли в 1 / 4 фіналу.

У наступних двох матчах, чотирма днями пізніше в чвертьфіналі проти Швеції і в програному з рахунком 1:3 півфіналі проти Чехословаччини, Конен не зміг відзначитися. Проте в матчі за 3 місце, він зумів забити свій четвертий гол на чемпіонаті, і не кому-небудь, а легендарної австрійської «Вундертім», який до того ж став вирішальним. Німеччина виграла 3:2 і завоювала на своєму першому чемпіонаті світу третє місце.

Забивши 4 голи Конен став кращим бомбардиром Чемпіонату Світу 1934 року, спільно з чехом Неєдли і італійцем Анджело Скьяві.

Двома роками пізніше, Конен був вимушений на якийсь час зав'язати з футболом. У нього виявилися проблеми з серцем (серцевий невроз), через які він пропустив чотири роки. За підтримки Зеппа Гербергер він зміг подолати хворобу і навіть повернутися до Німецької збірну в 1939 році. У 1942 році Конен завершив виступи за збірну у віці 28 років. До цього часу він провів 28 матчів за збірну і забив 27 голів - чудове досягнення.

Остання гра Конена за Німеччину з Угорщиною в Будапешті в травні 1942 року, завершилася перемогою 5:3 над, в цій грі він грав в парі з молодим Фріцем Вальтером.

У повоєнні роки Конен перейшов на тренерську роботу, спочатку в період 1950-1952 рр.. граючим тренером клубу Янг Фелловс в Швейцарії, а потім працював на батьківщині, в числі інших тренував леверкузенський Байєр.

Конен помер 5 березня 1990 року, всього за кілька місяців до третього тріумфу німецької збірної на чемпіонаті світу в Італії.