Клебер Джакомансе де Соза Фрейтас: біографія

Клебер Джакомансе де Соза Фрейтас біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, нападник клубу «Палмейрас»

бразильський футболіст, нападник клубу «Палмейрас»

Кар'єра

Футбольна кар'єра

У січні 2004 року підписав 5-й контракт з київським «Динамо», клуб за нього заплатив трохи більше 3-х мільйонів доларів. Також гравцем цікавилися німецький «Байєр 04», донецький «Шахтар» і два іспанські клуби. Селекціонери «Динамо» стежили за грою Клебера в 7-и матчах чемпіонат Бразилії та на молодіжному чемпіонаті світу 2003 в ОАЕ де Бразилія стала чемпіоном. У «Динамо» на той час грало двоє його співвітчизників Алессандро і Діого Рінкон. У «Динамо» Клебер взяв 99 номер. У Вищій лізі дебютував 20 березня 2004 року в виїзному матчі проти полтавської «Ворскли-Нафтогаз» (1:3), Клебер вийшов на 81 хвилині замість Сергія Корниленко. Перший гол за «Динамо» в чемпіонаті Клебер забив 16 квітня 2004 року в домашньому матчі проти «Оболоні» (2:0), на 42 хвилині Клебер забив у ворота Всеволода Романенко.

1 червня 2009 в інтерв'ю програміArenaбразильського телеканалуSporTVКлебер несподівано повідомив, що його персоною цікавиться «Ліверпуль», сказавши, однак, що сам планує залишитися в «Крузейро».

У січні 2010 року з'явилася інформація, що Клебер підписав контракт з португальським «Порту», ??клуб за нього віддав 5,5 мільйона євро і права на аргентинського нападаючого Ернесто Фаріас. Але незабаром «Порту» відмовився від Клебера, причиною стала - тривалість контракту і зарплата гравця.

6 червня 2010 Клебер перейшов у «Палмейрас», який заплатив за трансфер нападаючого 4,5 млн доларів; контракт підписаний на 4 року.