Френк Кіпінг: біографія

Френк Кіпінг біографія, фото, розповіді - британський велогонщик, який брав участь на літніх Олімпійських іграх 1896, і що виграв срібну медаль

Кіпінг брав участь у заїзді на 333,3 м і в 12-годинній гонці, на якій він був одним з двох фінішували спортсменів. Він програв лише австрійцю Адольфу Шмаль, який обійшов його всього на одне коло. У 333,3-метровому змаганні він зайняв п'яте місце разом з німцем Теодором Лойпольдом і французом Леоном Фламаном, показавши результат в 27 секунд.

Під час Ігор Кіпінг служив у посольстві Великобританії в Греції і взяв участь незважаючи на заборону начальства, так як вони вважали, що він міг бути професіоналом.

Повернувшись до Великобританії, він відкрив велосипедний магазин у Мілфорді-он-Сі, Гемпшир.