Георгій Робінзоновіч Кінкладзе: биография

Безпосередньо після переходу до «Манчестер Сіті» Георгій був у кілька незручному становищі у відриві від будинку - йому доводилося жити в готелі, а по-англійськи він тоді говорив не дуже добре. Для подолання цих труднощів його мати переїхала до Манчестера. У той час команда якраз готувалася до матчу проти Мідлсбро (грудень 1995). Кінкладзе сприймався багатьма як головна зірка своєї команди, а майбутня гра - як дуель з Жуніньо Пауліста. Кінкладзе відкрив рахунок, але в кінцевому результаті матч закінчився з рахунком 4:1 на користь «Мідлсбро». При цьому, фанати сторони-переможниці називали Георгія «кращим гравцем супротивників у сезоні».

У березні 1996 Кінкладзе забив запам'ятовується гол у ворота Саутгемптона - обіграв п'ятьох гравців і відправив м'яч у сітку повз голкіпера Дейва Бісанта.

До кінця сезону партнером Кінкладзе став ще один екс-динамівець - Михайло Кавелашвілі.

Доля «МС» у Прем'єр-лізі вирішувалася в останньому матчі проти «Ліверпуля». Кінкладзе і партнери розраховували, що «Ліверпуль» побережете себе перед майбутнім через тиждень фіналом Кубка Англії проти «МЮ». Надії гравців «МС» підкріплювалися і тим фактом, що «Ліверпуль» до останнього туру вже посів третє місце чемпіонату. Проте вже до 10-й хвилині 1-го тайму «МС» програвав 0:2. Лише після виходу на поле на 70-й хвилині Кавелашвілі «МС» вдалося відіграти обидва м'ячі, але забити переможний гол не змогли. У результаті «МС» вилетів у 1-ї ліги, як оцінював сам Кікнкладзе, здебільшого - через недоукомплектованість. Першій лізі дивізіоні Кінкладзе був не має наміру грати, проте залишився в команді і на сезон 1996/97.

У «МС» Кінкладзе двічі завоював звання «Гравець року» протягом двох сезонів поспіль. «Не біда, що ми вилетіли, Бо з нами залишився Кінкі!»

Аякс

У 1998 приєднався до клубу Аякс в 1998 році, але не прижився там, і повернувся до Англії в клуб Дербі Каунті трохи більше року тому.

Derby County

У «Дербі» провів чотири роки (майже 100 ігор). Після Дербі, в 2003 році став «подорожуючим по клубах» футболістом, з невдалими судовими розглядами в декількох клубах.

Анортосіс

У 2004 році грав у «Анортосіс», де виграв медалі чемпіонату .

Рубін

Кінкладзе завершив свою кар'єру, граючи в російському клубі Рубін в 2006 році.

Виступи за збірну Грузії

Дебютував за збірну 17 вересня 1992 в матчі проти Азербайджану.

В іграх за збірну вперше проявився як плеймейкер після матчах проти Уельсу в 1994 і 1995.

Статистика

Кар'єра в клубах

Міжнародна кар'єра

Примітка: Число після косою риси представляє собою загальну кількість матчів грузинської національної збірної, зігране у відповідному році