Михайло Анатолійович Кержаков: біографія

Михайло Анатолійович Кержаков біографія, фото, розповіді - російський футболіст, воротар нижегородської «Волги»
День народження 28 січня 1987

російський футболіст, воротар нижегородської «Волги»

Біографія

Спочатку Михайло займався різними видами спорту, але потім вирішив, що буде футболістом. У футбольній школі «Зеніт», де вже навчався брат Олександр, Михайло став воротарем.

Зі школи Михайла взяли в дубль «Зеніта» (з літа 2004 року), де незабаром він став першим воротарем. У період міжсезоння, на зборі в Іспанії, Михайло був першим воротарем основного складу (В'ячеслав Малафєєв і Каміл Чонтофальські були у своїх збірних). З ним «Зеніт» виграв турнір «Marbellia Cup».

Михайло з 2003 року регулярно викликався в збірну Росії з футболу серед юнаків 1987 року народження. З 2006 - потрапив до складу молодіжної збірної Росії.

Після закінчення загальноосвітньої школи у 2004 році Михайло вступив до Академії фізичної культури імені Лесгафта, але потім перейшов в РГПУ ім. Герцена, де зараз і закінчує навчання за спеціальністю педагог дітей дошкільного віку.

25 квітня 2010 відбувся його дебют у Прем'єр-лізі в матчі з «Ростовом», який закінчився перемогою «Аланії» з рахунком 1:0 . 10 травня 2010 «Аланія» приймала московський «Спартак» і розгромила його з рахунком 5:2. Кержаков відстояв весь матч, а на 90-й хвилині парирував одинадцятиметровий удар у виконанні Веллітон. У матчі другого кола в Москві він також не дозволив відзначитися Ібсон.

27 грудня 2010 перейшов у «Волгу» з Нижнього Новгорода.