Отця Петри звуть Іржі, мати - Павла. У неї також є брати - Іржі і Лібор. І батько і брати грають в теніс на любительському рівні.

Віддає перевагу грати за задньою лінією. Улюбленими ударами вважає бекхенд і подачу.

Серед тенісних ідолів називає Роджера Федерера і Мартіна Навратілова.

Спортивна кар'єра

Початок

• Фінал турніру ITF в іспанському Монсон дозволяє Петра вперше піднятися в Top100.
  • Жовтень - Петра вперше в Top50 після чвертьфіналу турніру в швейцарському Цюріху.
  • Травень 2007 року - дебют на змаганнях WTA в кваліфікації домашнього турніру в Празі. З кваліфікації вийти не вдалося. Дебют в основі стався через кілька місяців - на турнірі у шведському Стокгольмі.
  • Жовтень - на шляху до фіналу турніру в словацькій Братиславі здобуті дві дебютні перемоги над гравцями Top100 (постраждали Марія Олена Камерін і Полін Парментьє).
  • У грудні здобуті перші перемоги над гравцями Top200 - на шляху до титулу в чеському Валашске-Мезіржічі таких набралося відразу дві.
  • вересня того ж року - перший титул ITF - виграний турнір в угорському Сегеді - по ходу обіграні 5 гравців з рейтингів не вище 914-го.
  • Липень - перша гра з діючою першою ракеткою світу (на турнірі в Монреалі) - Ана Іванович виявилася сильнішою в трьох сетах.
  • Липень - дебют за збірну в матчі Кубка Федерації.
  • Лютий - перша перемога над гравцем Top30 - пройшовши кваліфікацію турніру в Парижі Петра доходить до другого раунду, обігравши по ходу Анабель Медіну Гаррігес. Через кілька тижнів здобуто і перша перемога над гравцем Top10 - у першому колі турніру в Мемфісі була обіграна Вінус Вільямс. У цьому ж місяці Квітова допомагає збірній вийти в півфінал Кубка Федерації.
  • Друга можливість зіграти на турнірі Великого шолома надалася в Парижі. Вдалося дійти до четвертого кола (обігравши по ходу тодішню тринадцятий ракетку світу Агнеш Савай).
  • У червні 2006 року дебютувала на змаганнях ITF - у кваліфікації на турнірі в чеському Простееве. З ходу вдалося здобути 3 перемоги.
  • січня 2008 - дебют в одиночній сітці турніру Великого Шолома - цим і обмежилася, програвши в першому ж матчі кваліфікаційного відбору.

2009 -2010

Січень 2009 року - Квітова виграє свій перший титул WTA - обігравши чотирьох гравців Top50 Петра завойовує титул в Хобарті.

Вересень - чеська тенісистка вперше виграє матч у чинної першої ракетки світу - на US Open переможена Дінара Сафіна. Повторений кращою результат на турнірах Великого шолома.

лютого 2010 - Збірна Чехії з Петрою у складі другої рік проходить у півфінал Кубка Федерації. Слідом за цим Квітова наголошується в півфіналі турніру в Мемфісі.

Квітень - Петра бере участь у розгромна поразка чешок від Італії в півфіналі турніру.

Після нічим не видатної весни, в червні Петра проводить свій кращий, на той момент, турнір в одиночній кар'єрі - віддавши суперницям лише два сети і взявши два сети під "нуль" у таких не останніх, на ті часи, тенісисток як Азаренко та Возняцкі Квітова доходить до півфіналу Вімблдону поступаючись майбутній переможниці і тодішньої 1 - ій ракетці світу Серені Вільямс - 6-7 (5) 2-6. У рейтингу вривається в Top30.

Між британським і американським турнірами Великого шолома проводить 5 турнірів і на кожному поступається у першому ж матчі. Втім, у Нью-Йорку Петра ломить серію і здобуває дві перемоги. У третьому колі її зупиняє майбутня переможниця турніру Кім Клійстерс.

На завершальному відрізку сезону Петра доходить до третього кола в Пекіні (пройшовши Пеннетту і Канепі) і відзначається в півфіналі в Пуатьє.

2011

Новий сезон починає на турнірі в Брісбені - за 5 матчів Петра віддає суперницям лише два сети й упевнено завойовує свій другий одиночний титул на змаганнях WTA. У фіналі переграли Андреа Петкович з Німеччини.