Фернандо Алонсо Діас: биография

Чемпіонство

Сезон 2005 року почався з перемоги Фізікелли, але потім Алонсо виграв три гонки поспіль, ставши беззаперечним лідером чемпіонату. Його головним суперником став Кімі Райкконен на "МакЛарен", який виграв стільки ж гонок, скільки і іспанець. Однак фін страждав від ненадійності машини, що змушували його часто міняти двигун, і, згідно з новими правилами, відкочуватися на десять позицій на стартовій решітці. У той же час, «Рено» Алонсо не відчувало подібних проблем.

Стабільність Фернандо була дуже висока: з дев'ятнадцяти перегонів 2005 року він не набрав балів тільки в трьох, і ще в одній фінішував четвертим - всі інші гонки були ним доведені до подіуму, в тому числі сім перемог. У результаті, хоча в кінці чемпіонату Райкконен почав скорочувати розрив, стабільних фінішів на другому-третьому місцях Алонсо вистачило, щоб утримати лідерство і стати чемпіоном достроково. Завдяки своєму титулу, Фернандо став наймолодшим чемпіоном в історії Формули-1 на той момент і припинив серію Міхаеля Шумахера з п'яти чемпіонства поспіль.

Ще до початку наступного року Алонсо здивував оглядачів, підписавши контракт з командою МакЛарен на перехід в неї через рік. Проте це ніяк не вплинуло на його виступи в 2006 році. Алонсо знову вийшов у лідери із самого початку чемпіонату. Він фінішував щоразу не нижче другого місця у перших дев'яти гонках, з яких їм були виграні шість, з них чотири поспіль.

Друга половина чемпіонату склалася для лідера «Рено» значно гірше, викликавши інтригу в чемпіонаті. Здобувши сім перемог, Міхаель Шумахер повністю відіграв відставання від іспанця, який почав нерідко випробовувати механічні проблеми. За дві гонки до кінця чемпіонату, перед Гран-прі Японії Міхаель і Фернандо зрівнялися за очками, причому німець значився лідером за рахунок більшого числа перемог. Але Алонсо вдалося перемогти в гонці, в той час як Шумахер зійшов із-за згорілого двигуна. Іспанець виграв свій другий поспіль чемпіонський титул, знову здобувши сім перемог і набравши рівно на одне очко більше, ніж у минулому році.

Перехід в McLaren

Попередній контракт Алонсо з командою Рона Денніса був підписаний ще в 2005 році, і протягом усього сезону-2006 і Фернандо і менеджери «Рено» знали, що йому належить перехід в іншу команду. На момент підписання, і особливо після невдач «МакЛарен» у 2006 році, вибір чемпіона виглядав невдалим: McLaren Mercedes Райкконена не показував колишньої швидкості і страждав від постійних проблем з двигуном, у той час як «Рено» виглядали технічно більш сильними.

Проте в міжсезоння 2006-2007 років інженери «МакЛарен» значно поліпшили машину, і вже на міжсезонних тестах Алонсо і його партнери Педро де ля Роза і Льюїс Хемілтон не поступалися пілотам «Феррарі». Перші ж гонки показали, що «Рено» значно поступається в швидкості новому «МакЛарен», який почав випереджати навіть «Феррарі» Райкконена і Масси. Таким чином, в руках Алонсо знову виявилася машина топ-команди, що дозволяє боротися за чемпіонський титул.

Партнером Алонсо спочатку передбачався його співвітчизник, інший іспанець Педро де ла Роса. Однак перед початком сезону Рон Денніс прийняв рішення перевести до бойового складу свого молодого тест-пілота, темношкірого британця Льюїса Хемілтона. Дебютант виявився несподівано сильним: у всіх гонках першої половини сезону він фінішував на подіумі, тричі виграв, і незабаром випередив Алонсо, який очолював спочатку чемпіонат.