Айдин Йилмаз: біографія

Айдин Йилмаз біографія, фото, розповіді - турецький футболіст, фланговий півзахисник

турецький футболіст, фланговий півзахисник

Кар'єра

У 2002 році поступив в академію Галатасарая. У сезоні 2004-05 виграв з молодіжною командою чемпіонство у молодіжному ліги Туреччини. У сезоні 2005-06 вже дебютував за основну команду. Дебю відбувся 22 січня 2006 року в матчі проти Коньяспора, де Айдин на 84 хвилині вийшов на поле замість Хасана Шаша, і на 90 хвилині забив свій перший гол за Галатасарай, його гол виявився переможним, зустріч закінчилася з рахунком 1-0. У сезоні 2006-2007 гравця мучили травми, і він ніяк не міг закріпитися в складі, і в 2007 році його відправили в оренду в Манісаспор, де знову через травми так і не з'явився на полі. У 2008 році була передана в оренду стамбульського клубу Істанбул ББ, відігравши всього 7 матчів, повернувся назад у команду. У нинішньому (2008/09) сезоні зіграв 18 матчів, забив 3 м'ячі, отримав 2 жк.

Кар'єра в збірній

Айдин викликався до Молодіжні збірні 63 рази, а 11 жовтня 2008 отримав перший виклик до основну збірну, на відбірковий матч ЧС-2010 проти збірної Боснії та Герцеговини, Туреччина виграла 2-1, але футболіст так і не вийшов на поле.

Почалася кар'єра на міжнародній арені у Йилмаза з викликом в збірну Туреччина U-16, в команді він виконував роль гравця тайму, як втім і в подальшому, він або починав матч і замінювався на початку другого тайму, або навпаки сидів на лаві, а потім виходив на поле в проміжках 45-60 хвилин матчу . У сезоні 2004-2005 року крім виграного молодіжного чемпіонату Туреччини, він був заграний за збірну U-17, де став чемпіоном юнацького Євро 04-05, зіграв в трьох матчах, відігравши лише 79 хвилин. Його зоряний час прийшов на юнацькому чемпіонаті світу 2005 в Перу, турки зайняли четверте місце, а Айдин відіграв у всіх шести матчах три рази з'явившись у стартовому складі. Відіграв 292 хвилини, і заробив 1 жовту картку. Зараз виступає за збірну U-21.