Корнеліус біографія, фото, розповіді - колишній нідерландський футболіст, захисник

колишній нідерландський футболіст, захисник

Кар'єра

Клубна

У збірній

У збірній Нідерландів Кес ван Ірссел дебютував 10 жовтня 1973 року, замінивши на 78-й хвилині Йохана Нескенса в товариському матчі зі збірною Польщі, завершився з рахунком 1:1. У складі збірної ван Ірссел взяв участь в чемпіонаті світу 1974 року, на якому не зіграв жодної хвилини, але завоював срібні медалі. Своє останнє виступ за збірну ван Ірссел провів у товариському матчі зі збірною Швейцарії 9 жовтня 1974, той матч завершився перемогою голландців з рахунком 1:0. Всього ж за збірну Нідерландів Кес ван Ірссел провів 6 матчів.

Разом: 6 матчів, 3 перемоги, 3 нічиї.

Досягнення

Командні

• Срібний призер чемпіонату світу: 1974

Цікаві факти

• Кес ван Ірссел автор найшвидшого гола в історії нідерландського футболу. 28 січня 1968 в матчі другого дивізіону Нідерландів "Бароні» - «Де Графсхап» ван Ірссел забив гол вже на 7-й секунді матчу.